Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Nawet książę Harry jest wmieszany w seksskandal w Hollywood?! Szokujące doniesienia mediów!

Sabina Zięba 15 października 2017 19:30
Fot. East News

W ostatnim czasie naprawdę głośno jest o seksaferze w Hollywood. Producent „Pulp Fiction”, Harvey Weinstein, został oskarżony o molestowanie! Po tym, jak opublikowano nagranie,  na którym zachęca jedną z kobiet do przyjścia do hotelowego pokoju, wiele kobiet zaczęło ujawniać szczegóły jego niemoralnego zachowania. Jane Fonda, Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, a także m. in. Kate Winslet postanowiły skomentować obrzydliwe praktyki milionera. Jednak nie tylko popularne aktorki z pierwszych stron gazet są zamieszane w całą sytuację. Skandal pośrednio dotyczy również... brytyjską rodzinę królewską!

Polecamy też: Seksskandal w Hollywood! Harvey Weinstein przez lata molestował największe aktorki! Wydał go brat, opuściła go żona... EKSKLUZYWNE VIDEO

Harvey Weinstein i książę Harry... mają ten sam gust!

Zachodnie media dotarły do zaskakujących informacji! Okazuje się, że była dziewczyna księcia Harry'ego także ma przykre wspomnienia związane z producentem. Cressida Bonas rozstała się z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej w 2014 roku. Natomiast w zeszłym miesiącu premierę miała „Tulipanowa gorączka”, obraz, w którym zagrała jedną z ról. Jego producentem był... The Weinstein Company! 

Polecamy też: Poznaj losy trójkąta miłosnego w „Tulipanowej gorączce”. Czy kwiaty mogą rozwiązać problemy?

Fot. East News

Cressida Bonas i książę Harry w 2014 roku.

Polecamy też: Meryl Streep, Jane Fonda, Kate Winslet... Dlaczego największe gwiazdy Hollywood przez lata uczestniczyły w zmowie milczenia o przestępstwach seksualnych Harveya Weinsteina?

Już ponoć na castingu do filmu Harvey Weinstein komplementował talent i urodę młodej aktorki. Równocześnie publicznie zapewniał, że rola w „Tulipanowej gorączce” jest jej pierwszą, ale na pewno nie ostatnią. Mimo tego Cressida Bonas wielokrotnie dzieliła się z przyjaciółmi swoimi odczuciami w stosunku do producenta, który wydawał jej się być... straszny. Informator The Sun zdradził: „On chciał być tuż przy niej, jak tylko była okazja. Zaprosił ją na wiele rzeczy, ale ona zaczęła czuć się z tym niezręcznie. To nie było właściwe”. Po tym, mimo że widziała się często z producentem na wielu imprezach branżowych, szybko wyplątała się z sytuacji, zaznaczając, że nie życzy sobie tego typu zachowań.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.