Książę Harry, książę William
Fot. AFP/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry pogodził się z księciem Williamem podczas prywatnego spotkania!

Zdali sobie sprawę, że muszą naprawić swoją relację

Sabina Zięba 20 stycznia 2020 17:00
Książę Harry, książę William
Fot. AFP/EAST NEWS

Informacja o rezygnacji z pełnienia funkcji członków rodziny królewskiej przez Harry'ego i Meghan, wstrząsnęła nie tylko Brytyjczykami, światowymi mediami, ale i królową Elżbietą II. Choć ta wystosowała oświadczenie o wspieraniu pary Sussex w ich decyzji, mówiło się, że ma im to za złe, podobnie jak brat Harry'ego, książę William. Już od dłuższego czasu wiadomo o złych relacjach między nimi. Teraz postanowili je naprawić.

Rozmowa Harry'ego i Williama

Magazyn The Sun podaje, że do rozmowy księcia Harry'ego i księcia Williama przekonały ich małżonki. Podobno one same również dołączyły do spotkania: „To było przełomowe, jeżeli chodzi o ocalenie ich więzi jako braci”.

Spędzili razem wiele czasu z dala od błysku fleszy, pracując nad poprawą wzajemnych relacji. Dyskutowali także o swojej przyszłości jako rodzeństwa. Źródło tabloidu podaje: „Kiedy Harry wyprowadza się na stałe, bracia zdali sobie sprawę, że jeśli nie uporządkują swoich spraw teraz, nie zrobią tego już nigdy”.

Choć nie potrafili dojść do porozumienia w każdej kwestii, ich stosunki uległy znaczącej poprawie: „Oczywiście, ich opinie w sprawie Megxitu mocno się różniły, ale pogodzili się. Są też smutni, że teraz będą od siebie tak daleko”.

Myślicie, że rozłąka wpłynie dobrze na ich relacje?  

księżna Meghan, książę Harry, książę William, księżna Kate
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.