Książę George
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książę George napisał list do Świętego Mikołaja. O czym marzy najmłodszy następca brytyjskiego tronu?

Olga Figaszewska 1 grudnia 2017 17:00
Książę George
Fot. East News

 

O czym marzy najmłodszy następca brytyjskiego tronu? Książę George napisał już list do Świętego Mikołaja. O co poprosił?

 

Zobacz też: Najsłodsze dzieci na świecie, czyli księżniczka Charlotte i książę George!

 

Co książę George napisał w liście do Świętego Mikołaja?

Książę George niczym nie różni się od innych dzieci, które w tym wyjątkowym przedświątecznym okresie wysyłają listy do Mikołaja. Ten jednak trafił bezpośrednio do rąk Świętego Mikołaja. Przekazał mu go sam książę William podczas swojej wizyty w Finlandii. Fotoreporterom udało się uchwycić ten moment. Podobno książę William miał powiedzieć do Mikołaja: „Zobaczyłem cię i musiałem dać ci ten list. Nie chciał zbyt wiele, myślę, że jednak prośba jest ok”.

 

 

Książę George napisał list do świętego mikołaja
Fot. East News

Książę William przekazuje Świętemu Mikołajowi list synka

 

Wydawałoby się, że dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej mają już wszystko. Książę George poprosił tylko o jedną rzecz… policyjny samochód. Z pewnością Święty Mikołaj spełni jego marzenie! :)

 

A Ty? Wierzyłeś w Świętego Mikołaja?

Polecamy też: Ponad 6-metrowa choinka, stuletnie bombki, polowanie na bażanty – tak spędza święta brytyjska rodzina królewska!

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.