Książę George
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Książę George napisał list do Świętego Mikołaja. O czym marzy najmłodszy następca brytyjskiego tronu?

Olga Figaszewska 1 grudnia 2017 17:00
Książę George
Fot. East News

 

O czym marzy najmłodszy następca brytyjskiego tronu? Książę George napisał już list do Świętego Mikołaja. O co poprosił?

 

Zobacz też: Najsłodsze dzieci na świecie, czyli księżniczka Charlotte i książę George!

 

Co książę George napisał w liście do Świętego Mikołaja?

Książę George niczym nie różni się od innych dzieci, które w tym wyjątkowym przedświątecznym okresie wysyłają listy do Mikołaja. Ten jednak trafił bezpośrednio do rąk Świętego Mikołaja. Przekazał mu go sam książę William podczas swojej wizyty w Finlandii. Fotoreporterom udało się uchwycić ten moment. Podobno książę William miał powiedzieć do Mikołaja: „Zobaczyłem cię i musiałem dać ci ten list. Nie chciał zbyt wiele, myślę, że jednak prośba jest ok”.

 

 

Książę George napisał list do świętego mikołaja
Fot. East News

Książę William przekazuje Świętemu Mikołajowi list synka

 

Wydawałoby się, że dzieci brytyjskiej rodziny królewskiej mają już wszystko. Książę George poprosił tylko o jedną rzecz… policyjny samochód. Z pewnością Święty Mikołaj spełni jego marzenie! :)

 

A Ty? Wierzyłeś w Świętego Mikołaja?

Polecamy też: Ponad 6-metrowa choinka, stuletnie bombki, polowanie na bażanty – tak spędza święta brytyjska rodzina królewska!

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.