Z OSTATNIEJ CHWILI

Książę Filip trafił do szpitala! Czeka go poważna operacja! 

Jaki jest stan jego zdrowia?

Olga Figaszewska 3 kwietnia 2018 19:26
Książę Filip
Fot. Getty Images

Książę Filip trafił do szpitala! „Jego Królewska Wysokość Książę Edynburga został przyjęty dzisiejszego popołudnia do Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie na planowaną operację biodra, która odbędzie się jutro”, powiadomił rzecznik Pałacu Buckingham. Jaki jest stan jego zdrowia?

Książę Filip trafił do szpitala. Jaki jest stan jego zdrowia?

Od wielu miesięcy media informowały o pogarszającym się stanie zdrowia męża królowej Elżbiety II. W ostatnim czasie nie uczestniczył w kilku wydarzeniach z udziałem brytyjskiej rodziny królewskiej. A to wzbudziło zainteresowanie mediów. Okazuje się, że już jutro książę przejdzie poważną operację biodra w szpitalu króla Edwarda VII w Marylebone. Na chwilę obecną nie ma żadnych powodów do obaw o jego zdrowie. 

Jesienią ubiegłego roku książę Filip wycofał się z pełnienia publicznych obowiązków, a jego decyzję zaakceptowała sama królowa. Mąż królowej sporadycznie uczestniczy w najważniejszych uroczystościach. Powodem był sędziwy wiek księcia i problemy zdrowotne. W tym roku monarcha będzie świętował swoje 97 urodziny. 

Książę Filip
Fot. East News

Królowa Elżbieta II i książę Filip
Fot. Instagram @royalfamily

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.