Krzysztof Krzysiek Zalef Zalewski, Krzysztof Zalewski
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Zalewski miał wypadek! Artysta pokazał niepokojące zdjęcie

Wokalista doznał urazu i musiał poddać się kinesiotapingowi

Konrad Szczęsny 21 czerwca 2019 12:01
Krzysztof Krzysiek Zalef Zalewski, Krzysztof Zalewski
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Fani piosenkarza zadrżeli z niepokoju! Krzysztof Zalewski, autor hitu Miłość, miłość, opublikował na swoim Instagramie fotografię, na której prezentuje efekty kontuzji. Zwycięzca drugiej edycji Idola musiał poddać się zabiegowi kinesiotapingu! Na czym on polega?

Krzysztof Zalewski miał wypadek. Kontuzja barku artysty

Okazuje się, że Krzysztof Zalewski doznał kontuzji barku. Niestety, nie ujawnił, co dokładnie się stało, natomiast na opublikowanej w mediach społecznościowych fotografii, na której pozuje bez koszulki, uwagę zwracają plastry/taśmy przyklejone na ramieniu wokalisty. Są one efektem zastosowania leczenia metodą kinesiotapingu. Na czym ona polega?

„Kinesiotaping jest metodą terapeutyczną polegającą na aplikowaniu na ciało, w ściśle określony sposób, nierozciągliwej lub elastycznej taśmy w postaci wyciętych przez terapeutę plastrów. Znajduje ona zastosowanie w medycynie sportowej w przypadku wystąpienia kontuzji lub przeciążenia. Wykorzystywana jest również w ortopedii i rehabilitacji”, czytamy na stronie jednego z centrów medycznych.

Jego efektem jest regulacja napięcia mięśniowego w taki sposób, by odciążyć uszkodzone miejsce, jednocześnie umożliwiając poruszanie nim.

„Zepsuł mi się bark. Trzeba było przykleić. Wybaczcie, że się tak rozgłaszam, ale :
A)Wiosna wiosna wiosna wiosna w nas
B) dzisiaj jest Boskie Ciało – napisał na swoim Instagramie”, podpisał fotografię Krzysztof Zalewski.

Fani o zdjęciu Krzysztofa Zalewskiego bez koszulki

Oczywiście część miłośniczek talentu artysty jest zachwycona opublikowaną fotografią, na której ich ulubieniec pozuje bez koszulki! W komentarzach dały one upust swojej radości.

„No to jest boskie ciało”, „W komentarzach latają majtki”, „Procesjowałabym”, czytamy.

Wszystkich zaniepokojonych fanów muzyka uspokajamy: wiadomo już, że kontuzja jest na tyle niegroźna, że Krzysztof Zalewski będzie mógł wystąpić już jutro, 22 czerwca, na Wiankach nad Wisłą razem z Katarzyną Nosowską  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!