Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Piątek z ukochaną debiutują na Tygodniu Mody w Mediolanie

Kolejna stylowa para polskiego show-biznesu?

Gabriela Czernecka 25 lutego 2019 18:45
Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a

Krzysztof Piątek robi furorę! Wszystko wskazuje na to, że polski napastnik Milanu coraz pewniej czuje się we Włoszech. Piłkarz wkracza na salony. Właśnie wraz z ukochaną, Pauliną Procyk zaprezentowali się na Tygodniu Mody w Mediolanie. Para miała okazję obejrzeć pokaz kolekcji Giorgio Armaniego. Zakochanym udało się także zrobić zdjęcie ze słynnym projektantem. A jak sami się prezentowali?

Krzysztof Piątek i Paulina Procyk na Tygodniu Mody w Mediolanie

Kariera Krzysztofa Piątka z każdym dniem nabiera tempa. Choć młody piłkarz dopiero debiutuje w AC Milanie, zagraniczni dziennikarze już porównują go do Christiano Vieriego, autora 23 goli dla reprezentacji Włoch.We Włoszech na co dzień wspiera go jego dziewczyna Paulina Procyk. Kim jest partnerka Krzysztofa Piątka? Przede wszystkim jego największą fanką. Para poznała się jeszcze w Lublinie, skąd pochodzi Paulina, a kiedy Krzysztof był piłkarzem Zagłębia (2012-2016). 

Czyżby były gracz Cracovii mógł zyskać podobną rozpoznawalność jak Robert Lewandowski? Niewykluczone, bowiem zainteresowanie jego osobą jest coraz większe. Krzysztof Piątek wraz z ukochaną zostali zaproszeni na pokaz Armaniego, który odbył się podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Para znalazła się w centrum uwagi, a fotoreporterzy nie opuszczali ich ani na krok.  Parze udało się nawet zrobić wspólne zdjęcie z projektantem. A jak sami się zaprezentowali? Zobaczcie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Krzysztof Piątek (@pjona_9)

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.