Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Piątek bierze dzisiaj ślub! Kim jest jego ukochana?

Ceremonia jest owiana tajemnicą...

Weronika Kostyra 1 czerwca 2019 20:21
Krzysztof Piątek, dziewczyna Krzysztofa Piątka, Paulina Procyk
Fot. Instagram @paulynaaa_a

Krzysztof Piątek to objawienie wśród polskich piłkarzy. 23-letni piłkarz ma na swoim koncie liczne sukcesy i często bywa porównywany do Roberta Lewandowskiego. W ostatnim czasie piłkarz brał udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski. Nie wziął jednak udziału w dzisiejszym treningu. Powodem jest jego dzisiejszy ślub!

Krzysztof Piątek się żeni!

Krzysztof Piątek jest w szczęśliwym związku z Pauliną Procyk. Na co dzień zawodnik gra we włoskim klubie A.C. Milan, a jego ukochana wspiera go i jest jego największą fanką. Para poznała się jeszcze w Lublinie, skąd pochodzi Paulina, a kiedy Krzysztof był piłkarzem Zagłębia (2012-2016). Ukochana piłkarza jest starsza od piłkarza o cztery lata. Podobno to ona namówiła go na naukę języka angielskiego, kurs prawa jazdy i uświadomiła, na czym polega dieta sportowca. „Grałem wtedy w Zagłębiu. Ja bez auta, bez niczego. Prawa jazdy też nie miałem. Podchodziłem do tego ze spokojem. Jest czas, zrobi się, spokojnie. Można w końcu zamówić taksówkę, wsiąść w autobus, albo Paulina po mnie przyjedzie. Aż w końcu powiedziała: do roboty. Przycisnęła mnie. Dzięki niej dużo nad sobą pracuję. Zmotywowała mnie też, żebym zaczął się uczyć języka angielskiego. Powiedziała: w piłce wszystko szybko się dzieje, możesz wyjechać z Polski i będziesz się musiał dogadać. I miała rację... warto się jej czasem słuchać”, mówił o narzeczonej Piątek w rozmowie z serwisem Sportowefakty.

Otwarcie przyznaje, że bardzo wiele jej zawdzięcza. „Czasem przygniata mnie do ziemi, nawet jak jest bardzo dobrze. Ale i w drugą stronę. Jak zdarzyło mi się wrócić z meczu zdołowanym, nie pozwalała mi myśleć o problemach. Mam od niej bardzo duże wsparcie. Uczy mnie nowych rzeczy i pokazuje, że nie można się zadowalać jedną dobrą sytuacją. Nawet czasem na wyrost szpilkę mi wbije. Nie jest ważne, że strzelę cztery gole - śmieci się same nie wyrzucą. Zmobilizowała mnie do kilku spraw, które kiedyś długo odkładałem”, wyznał zawodnik reprezentacji Polski.

Partnerka Krzysztofa Piątka zawsze towarzyszy mu na trybunach. Z wykształcenia jest prawnikiem. Interesuje się modą, co z pewnością widać na jej Instagramie. Już dzisiaj zakochani zostaną mężem i żoną. Na razie uroczystość jest owiana tajemnicą. „Rybus i Piątek nie wzięli udziału w sobotnim treningu z uwagi na wcześniejsze ustalenia. Jeszcze przed zgrupowaniem zapadła decyzja, że ze względu na sprawy prywatne obaj zostaną zwolnieni z zajęć tego dnia”, poinformował jedynie rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski. Za pewien czas z pewnością poznamy szczegóły.

Składamy nowożeńcom serdeczne życzenia! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?