Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Los nie oszczędza syna Krzysztofa Krawczyka. Stracił sprzęt niezbędny do rehabilitacji

Krzysztof Krawczyk junior wystosował poruszający apel

Ksenia Krasko 5 czerwca 2021 18:55
Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Wkrótce po pogrzebie Krzysztofa Krawczyka ujawniono, w jak fatalnych warunkach mieszka syn wokalisty. Krzysztof Igor przyznał w reportażu programu „Uwaga! TVN”, że ze względu na niepełnosprawność – 47-latek cierpi na padaczkę – nie może znaleźć pracy, więc utrzymuje z niewielkiej renty. Mężczyzna mieszka u krewnych i ma niebieską kartę, ponieważ jest ofiarą przemocy. Nie ma wątpliwości, że los nie oszczędza Krawczyka juniora. Właśnie stracił sprzęt, który jest mu niezbędny do rehabilitacji.

Syn Krzysztofa Krawczyka okradziony

Od kilku dni trwa dyskusja na temat tego, dlaczego syn Krzysztofa Krawczyka nie wziął udziału w koncercie, poświęconym pamięci zmarłego wokalisty. Organizatorzy zapewniają, że mężczyzna otrzymał zaproszenie, ale on sam temu zaprzecza. Nie milkną też doniesienia o konflikcie Krzysztofa Igora z wdową po artyście, Ewą Krawczyk. Według najnowszych informacji, kobieta miała zaproponować mu część pieniędzy ze spadku w zamian za rezygnację z usług prawnika.

Zobacz też: Syn Krzysztofa Krawczyka miał otrzymać propozycję. Nagrał rozmowę z żoną zmarłego ojca

O stan 47-latka martwią się byli przyjaciele Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof Cwynar, opiekun artystyczny Krawczyka juniora, złożył wniosek do władz Łodzi o przydzielenie mężczyźnie mieszkania. W sieci trwa także zbiórka pieniężna, która ma ułatwić życie synowi artysty i zapewnić mu niezbędne środki, między innymi na leczenie. Właśnie ze zdrowiem związany jest przejmujący apel Krzysztofa Krawczyka juniora.

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior, w programie „Uwaga! TVN”

Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Krzysztof Krawczyk junior apeluje o zwrot roweru

Krzysztof Krawczyk junior zamieścił przejmujący apel na swoim Facebooku. „Ukradli mi dzisiaj rower sprzed Galerii Łódzkiej na parkingu strzeżonym. Był przypięty łańcuchem”, napisał mężczyzna. Zaznaczył, że rower nie jest dla niego tylko środkiem transportu. „To środek transportu, który stosowałem jako rehabilitację, zgodnie z zaleceniem swego lekarza neurologa”, podkreślił, nawołując do oddania mu jego własności.

Zobacz też: Syn Krzysztofa Krawczyka żyje na granicy bezdomności: „Według rodziny on jest śmieciem

Komentujący udostępniają apel Krzysztofa Igora i liczą, że rower się odnajdzie. Podpowiadają mężczyźnie, aby zgłosił sprawę na policję i udał się do administracji galerii handlowej po nagrania z monitoringu, które mogą ujawnić sprawcę. „Teraz już jesteś wszędzie rozpoznawalny, musisz tym bardziej uważać na swoje bezpieczeństwo”, piszą niektórzy, sugerując, że może to być celowe działanie... 

Krzysztof Igor Krawczyk na pogrzebie ojca, Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk Junior w konflikcie z żoną ojca?
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.