Krzysztof Kiersznowski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Kiersznowski rozstał się ze swoją partnerką!

To wina 33-letniej różnicy wieku?

Sabina Zięba 10 stycznia 2020 18:00
Krzysztof Kiersznowski
Fot. East News

Choć Krzysztof Kiersznowski zbytnio nie udziela się w show-biznesie, jego wcielenia przejdą do historii. Aktor znany m. in. z roli w filmach Vabank, Cześć, Tereska czy Kiler w 2011 roku związał się z młodszą o 33 lata kobietą. Teraz okazało się, że się rozstali. Dlaczego?

Rozstanie Kiersznowskiego

Wydawało się, że 70-letni Krzysztof Kiersznowski u boku owej brunetki odnalazł spokój i szczęście, mimo tego, że Katarzyna jest młodsza od jego najstarszego syna o 5 lat. Niestety na światło dzienne wyszła informacja, iż spora różnica wieku między partnerami w końcu dała o sobie znać.

Wiadomo, że para kłóciła się ze sobą, wielokrotnie rozchodziła i ponownie wracała. W końcu podjęli ostateczną decyzję o rozstaniu. Artysta w rozmowie z serwisem Pomponik wyznał, że w jego życiu obecnie nie ma żadnej kobiety: „Jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne”.

Teraz Kiersznowski wyprowadził się z Warszawy do Komorowa, gdzie często odwiedza przyjaciół w Domie Artystów Weteranów w Skolimowie: „Zawsze ktoś wpadnie, zawsze muszę coś zrobić, z kimś się spotkać. Sprzątam, gotuję. Mam dwa psy, a z nimi zawsze jest wesoło. Najbardziej boję się, kiedy odejdą, bo są już w sędziwym wieku”. Nie tęskni za życiem w centrum stolicy. Postanowił skupić się na domowym życiu i nie myśleć o przemijaniu.  

Krzysztof Kiersznowski
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.