Krzysztof Kiersznowski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Kiersznowski rozstał się ze swoją partnerką!

To wina 33-letniej różnicy wieku?

Sabina Zięba 10 stycznia 2020 18:00
Krzysztof Kiersznowski
Fot. East News

Choć Krzysztof Kiersznowski zbytnio nie udziela się w show-biznesie, jego wcielenia przejdą do historii. Aktor znany m. in. z roli w filmach Vabank, Cześć, Tereska czy Kiler w 2011 roku związał się z młodszą o 33 lata kobietą. Teraz okazało się, że się rozstali. Dlaczego?

Rozstanie Kiersznowskiego

Wydawało się, że 70-letni Krzysztof Kiersznowski u boku owej brunetki odnalazł spokój i szczęście, mimo tego, że Katarzyna jest młodsza od jego najstarszego syna o 5 lat. Niestety na światło dzienne wyszła informacja, iż spora różnica wieku między partnerami w końcu dała o sobie znać.

Wiadomo, że para kłóciła się ze sobą, wielokrotnie rozchodziła i ponownie wracała. W końcu podjęli ostateczną decyzję o rozstaniu. Artysta w rozmowie z serwisem Pomponik wyznał, że w jego życiu obecnie nie ma żadnej kobiety: „Jest mi dobrze tak, jak jest. Wolę spędzać czas z dziećmi, z wnukami, z przyjaciółmi. I myślę, że jeśli człowiek jest zadowolony z siebie i z najbliższego otoczenia, a to najbliższe otoczenie zadowolone z niego, to nic więcej do szczęścia nie jest potrzebne”.

Teraz Kiersznowski wyprowadził się z Warszawy do Komorowa, gdzie często odwiedza przyjaciół w Domie Artystów Weteranów w Skolimowie: „Zawsze ktoś wpadnie, zawsze muszę coś zrobić, z kimś się spotkać. Sprzątam, gotuję. Mam dwa psy, a z nimi zawsze jest wesoło. Najbardziej boję się, kiedy odejdą, bo są już w sędziwym wieku”. Nie tęskni za życiem w centrum stolicy. Postanowił skupić się na domowym życiu i nie myśleć o przemijaniu.  

Krzysztof Kiersznowski
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.