Krzysztof Jaryczewski, Oddział Zamknięty
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Jaryczewski trafił na OIOM. Muzyk Oddziału Zamkniętego przeszedł rozległy zawał

Wiemy, jaki jest jego stan zdrowia

Rafał Kowalski 28 maja 2020 11:42
Krzysztof Jaryczewski, Oddział Zamknięty
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Niepokojące informacje dotarły wczoraj wieczorem do wielbicieli kapeli Oddział Zamknięty oraz jej muzyka Krzysztofa Jary Jaryczewskiego. Gitarzysta i wokalista trafił na OIOM do jednego z gdańskich szpitali po tym, jak nagle źle się poczuł. Lekarze, którzy ratowali życie i zdrowie artysty, przekazali, że przeszedł on rozległy zawał serca. Jak dziś czuje się muzyk?

Krzysztof Jaryczewski przeszedł zawał. Szczegóły

Wczoraj, późnym popołudniem, pierwszą informację o stanie zdrowia lidera formacji Jary Oddział Zamknięty przekazała jego żona. „Kochani, Krzyś źle się poczuł i jest tej chwili w szpitalu na badaniach. […] Proszę Was o wstrzymanie się z telefonami i wiadomościami do Krzysia, On potrzebuje teraz spokoju. Trzymajcie mocno kciuki za niego”, napisała Hanna Wdowiak na Facebooku.

Szybko okazało się, że artysta jest przytomny i zdolny do przekazania bliskim i fanom kolejnych informacji. „Show must go on! Morfinę dali, sprężynkę wsadzili i jedziem dalej. Dziękuję za wasze wsparcie… let’s rock’n roll i do przodu… Podziwiam lekarzy, pielęgniarki, personel zawsze, zwłaszcza w tych czasach… Dla nich wielkie nomen omen serce już Ok, ale był dość rozległy zawał”, napisał Jary w sieci i dodał, że do szpitala dotarł sam, choć powinien według medyków zdecydowanie wezwać karetkę.

Na koniec muzyk wspomniał o tym, że los kolejny raz podarował mu szansę dalszego życia. „Na razie wyczerpałem 3 życia i nie wiem, czy zostało jeszcze zapasowe… lepiej nie sprawdzać”, napisał na Facebooku Krzysztof Jaryczewski nawiązując między innymi do operacji przeszczepu wątroby, której przez nadmierne spożycie alkoholu i narkotyki musiał poddać się w 2017 roku.

Do całego pobytu w gdańskiej klinice lider zespołu Jary Oddział Zamknięty podszedł z dystansem. Na końce wpisu zamieścił zdanie o tym, że jego zawał będzie świetną promocją najnowszego klipu do piosenki W co wierzysz. Premiera teledysku zapowiedziana jest na jutro.

Poza sukcesem piosenki i wideoklipu, życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i szybkiego powrotu do koncertowania. 

Rock’n roll ✌️

Opublikowany przez Krzysztofa Jaryczewskiego Środa, 27 maja 2020

Nie patrz na palec,tylko na to co on pokazuje🕉 Show must go on Morfinę dali,sprężynkę wsadzili i jedziem dalej😀 Dziękuję...

Opublikowany przez Krzysztofa Jaryczewskiego Środa, 27 maja 2020

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.