Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Przerażająca przepowiednia Jackowskiego właśnie się sprawdza!

Najpopularniejszy polski jasnowidz miał rację

Sabina Zięba 26 kwietnia 2020 12:35
Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Bez wątpienia Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. O jego przepowiedniach słyszeli nawet ci, którzy nie wierzą w zjawiska nadprzyrodzone i teorie spiskowe. Choć mężczyzna ma równie wielu zwolenników, co przeciwników, nie da się ignorować jego słów. Tym bardziej, że właśnie sprawdzają się jego wizje!

Wizje Jackowskiego się sprawdzają

W dobie epidemii koronawirusa, ludzie tkwią w przerażeniu i nie wiedzą czego się spodziewać. Zastanawiają się nad drugą falą zachorowań, momentem powrotu do pracy czy rozprzestrzenianiem choroby. Szukają informacji wszędzie, na temat tego, co nas czeka. Z pomocą przychodzą im nie tylko media, ale również Krzysztof Jackowski, który w ostatnim czasie bardzo aktywnie działa w Internecie. W trakcie relacji na żywo ujawnia swoje kolejne przepowiednie, które cieszą się wielkim zainteresowaniem.

Teraz okazuje się, że słowa medium po raz kolejny się sprawdzają. Już w lutym w rozmowie z Super Expressem Jackowski mówił: „Mam wrażenie, że w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły”, dodając, że czeka nas wyjątkowo suche lato. Obecnie, po ponad dwóch miesiącach od jego słów, poziom Wisły dramatycznie spada. Policja ostrzega mieszkańców Warszawy, aby zachowali ostrożność, a władze  stolicy apelują o rozsądne gospodarowanie wodą. Wiadomo, że jeżeli sytuacja meteorologiczna się nie poprawi, może dojść do największej suszy od 100 lat.

Kilka tygodni temu pan Krzysztof poruszył również temat wyborów prezydenckich, które mają się odbyć już 10 maja. Wówczas powiedział: „Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej. Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu”. Według zwolenników jasnowidza, jest to dowód na wyjątkowy dar najbardziej znanego mieszkańca Człuchowa, ponieważ mamy awanturę i wszystko wskazuje na to, że nastroje będą się jeszcze w Polsce zaogniać. Przeciwnicy natomiast wypowiadają się, że pandemia rozpoczęła się znacznie wcześniej i już wtedy było wiadome, że termin wyborów stanie się przedmiotem politycznego sporu. Czy jednak jego wizja w pełni się sprawdzi i rzeczywiście za sprawą opozycji termin głosowania zostanie przesunięty? Czas pokaże.

Jaka przepowiednia jasnowidza może się jeszcze sprawdzić?

Niedawno Krzysztof Jackowski w relacji na żywo opisywał kolejną wizję dotyczącą zaostrzenia się sytuacji epidemiologicznej. Przepowiadał: „Widzę duży budynek, nawet grupę podobnych budynków blisko siebie. Wewnątrz jest duża grupa ludzi, wręcz tłum. Ci ludzie są ze sobą związani: przeżyciem, wspólnym doświadczeniem. Część jest też związana zawodowo. Zajmują różne pomieszczenia, są przejęci, jest wielkie napięcie. Niektórzy ze sobą rozmawiają, inni pokrzykują do siebie, część milczy zmęczona, wręcz wyczerpana. A na zewnątrz jest bardzo duża grupa ludzi, która ich wspiera. Jednak nie mogą wejść do środka. W wydzielonych pomieszczeniach są sale zabiegowe, leżą ciężej chorzy lub odpoczywa personel. A na zewnątrz personel pomocniczy kieruje karetki z nowymi przypadkami w odpowiednie miejsca, informować przerażonych bliskich, zapewnić jako taki porządek”. Czy w tym przypadku również będzie miał rację?  

Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.