Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego!

„Nasze terytorium może być użyte do działań wojennych”

Redakcja VIVA! 13 sierpnia 2020 15:05
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Na swoim koncie ma kilkaset wyjaśnionych spraw.  Krzysztof Jackowski na YouTubie regularnie zamieszcza materiały, w których dzieli się z obserwatorami swoimi wizjami i spostrzeżeniami. Najsłynniejszy polski jasnowidz teraz opowiedział o swoich przeczuciach na temat tego, co czeka świat i Polskę. 

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski wielokrotnie ostrzegał, że świat będzie mierzył się za chwilę z poważnymi kryzysami. Jego wizje w większości się spełniały.  „Kilka lat temu miałem takie poczucie – wizję, że na świecie będzie się działo źle i że światu zagrozi poważna globalna wojna, ale krótko przed nią, ludzie będą bali się oddychać”, mówił kilka miesięcy temu w rozmowie dla viva.pl.

W ostatnim czasie dociera do nas wiele niepokojących informacji. „Jesteśmy na granicy czegoś, co jest niebezpieczne. (…) Każdy jest specem od wojny. Ona jeszcze nie wybuchła, ale czujemy, że jest coś nie tak”, mówił Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym wideo na YouTubie.

Najsłynniejszy polski jasnowidz wspomniał o konflikcie, który wywoła reakcję państw NATO. „Kojarzy mi się w pewnym państwie rozstawienie wojska. Ale to wojsko nic nie będzie robiło. Będzie rozstawienie na pewnym obszarze, wojska które będzie gotowe do walki. Ale ona nie zostanie podjęta. To będzie działanie dziwne i niezrozumiałe”, mówił o swoim przeczuciu w nowej wizji.

„Mam wrażenie, że jest chwilowe wyciszenie jakiejś sytuacji. Ale to krótkie. Kwestia pięciu, sześciu dniu. Nagłe zamieszki w państwie, które będą tłumione, ale państwo sąsiadujące rozstawią wojska, które będą nieme. Logicznie wyglądałoby to na Białoruś, ale wcale nie musi być to ona”, dodał Krzysztof Jackowski.

Po czym dodał: „Niektóre państwa europejskie wyrażą zgodę na ewentualne uspokajanie sytuacji militarne w tym państwie. Zarazem w tym całym nieporozumieniu będą zmasowane naloty na Bliskim Wschodzie na Syrię i być może nie tylko". 

Jasnowidz przeczuwa, że sytuację skomentuje w specjalnym przemówieniu Donald Trump. „Z tego powodu Donald Trump wygłosi nagłe orędzie. To dziwne, bo wygląda na to, że to będą dwa ogniska”, mówił w nagraniu na YouTubie.

Co mówił na temat sytuacji w Polsce? Co nas czeka?  „Dzielenie Polski na strefy, tak jak to teraz robią, dzielenie na kolorowe strefy, dwóch kolorów, świadczy coraz dobitniej o tym, że może być sytuacja prawdopodobna bardzo, iż Polska zgodziła się w ewentualnym konflikcie, na to, że z naszego terytorium.. że nasze terytorium może być użyte do działań wojennych w przyszłości, co sprawia nam bardzo duże niebezpieczeństwo”, podkreślił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz mówił o jeszcze jednej dziwnej rzeczy. Mowa o nietypowej reglamentacji niektórych rzeczy - leków, artykułów spożywczych.    

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.