Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM
O TYM SIĘ MÓWI

Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego!

„Nasze terytorium może być użyte do działań wojennych”

Redakcja VIVA! 13 sierpnia 2020 15:05
Krzysztof Jackowski
Fot. FORUM

Na swoim koncie ma kilkaset wyjaśnionych spraw.  Krzysztof Jackowski na YouTubie regularnie zamieszcza materiały, w których dzieli się z obserwatorami swoimi wizjami i spostrzeżeniami. Najsłynniejszy polski jasnowidz teraz opowiedział o swoich przeczuciach na temat tego, co czeka świat i Polskę. 

Przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski wielokrotnie ostrzegał, że świat będzie mierzył się za chwilę z poważnymi kryzysami. Jego wizje w większości się spełniały.  „Kilka lat temu miałem takie poczucie – wizję, że na świecie będzie się działo źle i że światu zagrozi poważna globalna wojna, ale krótko przed nią, ludzie będą bali się oddychać”, mówił kilka miesięcy temu w rozmowie dla viva.pl.

W ostatnim czasie dociera do nas wiele niepokojących informacji. „Jesteśmy na granicy czegoś, co jest niebezpieczne. (…) Każdy jest specem od wojny. Ona jeszcze nie wybuchła, ale czujemy, że jest coś nie tak”, mówił Krzysztof Jackowski w swoim najnowszym wideo na YouTubie.

Najsłynniejszy polski jasnowidz wspomniał o konflikcie, który wywoła reakcję państw NATO. „Kojarzy mi się w pewnym państwie rozstawienie wojska. Ale to wojsko nic nie będzie robiło. Będzie rozstawienie na pewnym obszarze, wojska które będzie gotowe do walki. Ale ona nie zostanie podjęta. To będzie działanie dziwne i niezrozumiałe”, mówił o swoim przeczuciu w nowej wizji.

„Mam wrażenie, że jest chwilowe wyciszenie jakiejś sytuacji. Ale to krótkie. Kwestia pięciu, sześciu dniu. Nagłe zamieszki w państwie, które będą tłumione, ale państwo sąsiadujące rozstawią wojska, które będą nieme. Logicznie wyglądałoby to na Białoruś, ale wcale nie musi być to ona”, dodał Krzysztof Jackowski.

Po czym dodał: „Niektóre państwa europejskie wyrażą zgodę na ewentualne uspokajanie sytuacji militarne w tym państwie. Zarazem w tym całym nieporozumieniu będą zmasowane naloty na Bliskim Wschodzie na Syrię i być może nie tylko". 

Jasnowidz przeczuwa, że sytuację skomentuje w specjalnym przemówieniu Donald Trump. „Z tego powodu Donald Trump wygłosi nagłe orędzie. To dziwne, bo wygląda na to, że to będą dwa ogniska”, mówił w nagraniu na YouTubie.

Co mówił na temat sytuacji w Polsce? Co nas czeka?  „Dzielenie Polski na strefy, tak jak to teraz robią, dzielenie na kolorowe strefy, dwóch kolorów, świadczy coraz dobitniej o tym, że może być sytuacja prawdopodobna bardzo, iż Polska zgodziła się w ewentualnym konflikcie, na to, że z naszego terytorium.. że nasze terytorium może być użyte do działań wojennych w przyszłości, co sprawia nam bardzo duże niebezpieczeństwo”, podkreślił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz mówił o jeszcze jednej dziwnej rzeczy. Mowa o nietypowej reglamentacji niektórych rzeczy - leków, artykułów spożywczych.    

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.