Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS
O NIM JEST GŁOŚNO

Niespełnione wizje Krzysztofa Jackowskiego. Odnośnie do czego nie miał racji?

Jasnowidz twierdzi, że jego skuteczność wynosi 80%

Redakcja VIVA! 21 września 2020 16:00
Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Prowadzi usługi parapsychologiczne i kursy jasnowidzenia. Jego specjalnością jest poszukiwanie ludzi, którą wykorzystuje podczas współpracy z organami ścigania. Ma na swoim koncie ponad 700 rozwiązanych spraw. Rozgłos zdobył dzięki aktywności w internecie. Jasnowidz prowadzi transmisje w serwisie YouTube, gdzie komentuje bieżące wydarzenia, odpowiada na pytania widzów oraz dokumentuje swoje wizje. Twierdzi, że przewidział m.in. wybuch w Bejrucie czy kryzys finansowy z 2008 roku. Natomiast odnośnie czego Krzysztof Jackowski się pomylił?

Krzysztof Jackowski - jasnowidz

Jasnowidz prowadzi swoje usługi w Człuchowie. Jest specjalistą od parapsychologii, zjawisk paranormalnych i jasnowidzenia. Regularnie współpracuje z polskimi organami ścigania świadcząc pomoc m.in. w lokalizowaniu oskarżonych, przestępców czy ofiar. Utrzymuje, że ma na swoim koncie ponad 700 rozwikłanych spraw. W 2011 roku krakowska prokuratura zaangażowała go w dochodzenie w sprawie głośnego zabójstwa 23-letniej studentki. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie oświadczył wtedy, że konsultacje z Krzysztofem Jackowskim pomogły w prowadzeniu śledztwa. Dwa lata później Prokuratura Okręgowa w Katowicach powołała go jako biegłego w zakresie parapsychologii. W 2000 roku powstał film zatytułowany Jasnowidz, w ramach którego udokumentowano jego działalność. Od 2014 roku jest w związku małżeńskim z Katarzynę Gliszczyńską. O 19 lat młodsza żona jasnowidza jest współautorką jego książki Zmarli mówią.

Krzysztof Jackowski, żona, Katarzyna Gliszczyńska
Fot. BLAWICKI PIOTR/East News

Krzysztof Jackowski - aktualne przepowiednie

Popularność zdobył jednak poprzez publikowanie swoich wizji w internecie. Krzysztof Jackowski prowadzi relacje na żywo, w których odnosi się do bieżących wydarzeń oraz stara się przewidzieć, co nastąpi. Przewidział ostatnio chociażby wybuch z bejruckim porcie. Jasnowidz aktualnie przestrzega przed konfliktem zbrojnych na skalę światową. Jego pokłosiem ma być ustanowienie nowego porządku świata. "Czuję, że Europa jest już przygotowana do tego, żeby rozleciały się pewne struktury. Kilka państw, które decydują o tym świecie, militarnie stworzą nowy porządek", mówił podczas jednej ze swoich transmisji. Przewiduje, że Polska odegra w tym istotną rolę. "Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne"

W czym nie miał racji? Niespełnione wizje Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski chlubi się przewidzeniem kilku istotnych globalnych wydarzeń oraz swoim wkładem w kilkaset śledztw. Sam przyznaje jednak, że nie zawsze ma rację, a jego skuteczność wynosi ok. 80%. W 2012 roku twierdził, że „ojciec dyrektor Tadeusz Rydzyk przestanie szefować Radiu Maryja i TV Trwam”, co oczywiście nie nastąpiło. Polski duchowny do dzisiaj sprawuje oba te urzędy. Natomiast rok wcześniej według jasnowidza miało nastąpić odejście Wielkiej Brytanii i Irlandii z grona państw członkowskich Unii Europejskiej. Jak wiadomo, Brexit formalnie zakończył się dopiero na początku tego roku i do dzisiaj nic nie wskazuje na to, żeby Irlandia miała pójść w ślady swoich sąsiadów. Niedługo po tym Krzysztof Jackowski przewidywał „finansowe trzęsienie ziemi” oraz krach na giełdzie. Polski rząd miał wtedy zbankrutować. Szczęśliwie ta wizja również okazała się nietrafiona. 

Kolejną wojnę światową Krzysztof Jackowski zapowiada już od długiego czasu. Aktualnie dopatruje się jej w najbliższych miesiącach, chociaż według wcześniejszych wizji jasnowidza, konflikt zbrojny na skale światową miał rozpocząć się już pięć lat temu. Przewidywał też, że w jednym z krajów Unii Europejskiej wybuchnie rewolucja, która zdestabilizuje struktury państwa. „Może będzie to Francja lub kraj ościenny. Unia Europejska będzie się zastanawiała nad ingerencją zewnętrzną, gdyż rząd tego kraju nie będzie sobie dawał rady z rewolucją”, mówił. Kolejnego początku wojny światowej dopatrywał się w 2018 roku. Miał wtedy nastąpić również krach na giełdzie. Na szczęście i tym razem nic takiego się nie wydarzyło.  

Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.