Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Jackowski przepowiedział, jak będzie wyglądać lato 2020!

Jego wizja nie jest optymistyczna...

Redakcja VIVA! 12 maja 2020 20:51
Krzysztof Jackowski
Fot. PIOTR BLAWICKI /DDTVN/ EAST NEWS

Co przyniosą najbliższe miesiące? Koronawirus wywrócił nasz świat do góry nogami. Z nadzieją spoglądamy w przyszłość i wyczekujemy wakacyjnych miesięcy. Ale jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści. Jak będzie wyglądało lato 2020?! Pogoda nie będzie nas rozpieszczać.

Krzysztof Jackowski: jak będzie wyglądało lato 2020?

Od kilku dni pogoda nas zaskakuje, a prognozy nie napawają optymizmem. W niektórych rejonach Polski spadł śnieg, występują gwałtowne burze, lokalne przymrozki i wieje silny wiatr. Czy chociaż lato 2020 będzie dla nas łaskawe?

Polski jasnowidz nie pozostawia nam żadnych złudzeń. Krzysztof Jackowski przepowiedział, jak będą wyglądały wakacyjne miesiące. Jego wizje, także te dotyczące pogody wielokrotnie się sprawdzały…

„Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni”, mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

Wcześniej Krzysztof Jackowski przewidział już, że zima 2019/20 będzie nietypowa.

,,Mnie się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. (..) Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła", mówił. 

 Czy tym razem również będzie miał rację? 

wakacje-2020-otwarcie-granic-kiedy-pojechac-naurlop-wiceminister-zdrowia-odmrazanie-gospodarki-2
Fot. Adobe.Stock.com

Krzysztof Jackowski
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.