Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Krzysztof Gojdź znika z show-biznesu! Lekarz gwiazd wydał oświadczenie

Co dalej z jego karierą?

Konrad Szczęsny 29 września 2018 10:53
Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Kariera Krzysztofa Gojdzia w polskim show-biznesie była imponująca. Lekarz medycyny estetycznej w zbiorowej świadomości zaistniał trzy lata temu, gdy zaczął publicznie pojawiać się na salonach w towarzystwie czołówki gwiazd, takich jak Magda Gessler, Małgorzata Kożuchowska czy Kora. Popularność zaprowadziła go nawet do Tańca z gwiazdami, w którym zajął 6. miejsce. Jednak w ostatnim czasie Krzysztof Gojdź zniknął z show-biznesu i coraz częściej zaczął w mediach społecznościowych zamieszczać zdjęcia z Miami. Okazuje się, że lekarz przeprowadził się tam na stałe! Co dalej z jego karierą w Polsce?

Krzysztof Gojdź o karierze w Polsce

Krzysztof Gojdź zamieścił na swoim profilu na Facebooku obszerne oświadczenie, w którym wyjaśnił przyczyny tej decyzji. Zatytułował je „oświadczenie, ale nie pożegnanie...”. Przyznał, że wyjazd za ocean był jednym z jego największych marzeń i to w USA chce rozwijać swoją karierę.

„5 lat temu moim marzeniem było stworzenie najbardziej prestiżowej kliniki medycyny estetycznej w Polsce. Ten cel szybko osiągnąłem tworząc Holistic Clinic, będącą prekursorem najnowocześniejszych trendów leczenia i dbania o swój wygląd. Tysiące pacjentów rocznie korzystało z usług kliniki, która stała się Nr 1 najbardziej godną zaufania i rozpoznawalną kliniką w Polsce. Również dziesiątki polskich gwiazd, dbających o swój wizerunek, odwiedzało mnie w gabinecie wiedząc, że nie zniekształcę ich twarzy, a w sposób naturalny przywrócę im blask i młodość”, wspomina lekarz medycyny estetycznej.

Wymienił również to, co udało mu się osiągnąć w ciągu ostatnich lat w Polsce.

„Poznałem w tym czasie wspaniałych ludzi, nagrałem programy dla TVN, wydałem książki, udzieliłem setek wywiadów, w ramach projektu socjologicznego zabawiłem się w celebryctwo, a nawet potańczyłem w Tańcu z gwiazdami. Rozwinąłem medycynę estetyczną w tym kraju, będąc wraz z moim Zespołem wzorem do naśladowania dla wielu lekarzy i klinik. Latałem po całym świecie wykładając i szkoląc tysiące lekarzy w Azji, Australii, Europie, USA”, wylicza podekscytowany Krzysztof Gojdź.

Dodał jednak, że w tym wszystkim najbardziej liczyła się dla niego pomoc potrzebującym.

„Jednak zawsze przyświecał mi cel nadrzędny – wspierać ludzi potrzebujących naszej pomocy. Setki moich pacjentów leczonych było przeze mnie bezpłatnie. I z tej pracy jestem najbardziej dumny. Bardzo emocjonalnie podchodziłem do każdego pacjenta skrzywdzonego przez los. Tego też uczyłem moich lekarzy aby mieli empatię i nieśli dobro. Bo ono wraca do nas. To były najpiękniejsze pięć lat mojego życia”, podkreślił.

Krzysztof Gojdź opuścił Polskę i sprzedał udziały w Holistic Clinic

Wyjawił, że czas na nowy etap w życiu i spełnianie kolejnych marzeń, dlatego też zdecydował się sprzedać swoje udziały w Holistic Clinic i przenieść za ocean, dokładnie do Miami. 

„Podjąłem trudną dla mnie DECYZJĘ o przekazaniu udziałów Holistic Clinic w dobre ręce, pozostawiając po sobie wyszkolony, profesjonalny i godny zaufania Zespół specjalistów. Klinika będzie się rozwijała służąc pacjentom najnowocześniejszym sprzętem medycznym i przekazaną przeze mnie wiedzą i doświadczeniem.
Będę Was informował na bieżąco czy klinika trzyma poziom godny polecenia i zaufania”, zaznaczył.

Poinformował równocześnie, że przeprowadzka do USA nie oznacza, że nie będzie bywał już nad Wisłą.

„Przeprowadziłem się do Miami Beach chcąc dzielić swoje życie między Florydą a Polską. Tu pragnę realizować swoje nowe marzenia i cele. Pełen entuzjazmu, miłości do świata i ludzi otwieram się na nowe. Przez najbliższe kilka tygodni będę odpoczywał w moim skromnym domu nad Oceanem nabierając sił na mocne uderzenie już niedługo. A będzie się działo.

Planuję dalej szkolić lekarzy latając po całym świecie, pragnę stworzyć Fundację pomagającą kobietom w różnych zakątkach świata stanąć na nogi, uwierzyć w siebie i zmienić swoje życie. Mam propozycję nagrania programu dla amerykańskiej TV o zasięgu światowym. Myślę też o otwarciu nowej kliniki”, wyznał Krzysztof Gojdź.

Będziesz za nim tęsknić?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.