Krzysztof Gojdź, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

„Znam celebrytów, którzy wciągają na potęgę’’. Krzysztof Gojdź ostro o narkotykach w show-biznesie

Damian Duda 23 marca 2017 12:25
Krzysztof Gojdź, VIVA! maj 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Krzysztof Gojdź w ostatnich dniach zabrał głos w sprawie narkotyków. „Ulubiony lekarz gwiazd’’, bo tak nazywany jest na warszawskich salonach, na Facebooku w niezwykle szczerym wpisie opisał wstrząsającą historię swojego znajomego, który  zmarł w bardzo młodym wieku — miał zaledwie 26 lat. Powód śmierci? Przedawkowanie. „Ja jestem przeciwny twardym narkotykom. Wiem jakie spustoszenie sieją w naszym zdrowiu oraz codziennym życiu. Bądźmy sobą! Uwierzmy w siebie...’’, napisał Krzysztof Gojdź na swoim profilu.

Zobacz też: Jego pacjentki chcą być jak Doda, a pacjenci... Dr Krzysztof Gojdź o medycynie estetycznej

Krzysztof Gojdź o narkotykach

Lekarz medycyny estetycznej, Krzysztof Gojdź, nie boi się mówić tego, co myśli. W rozmowie z nami powiedział wprost, że na branżowych imprezach często widzi celebrytów, którzy sięgają po narkotyki, bo jak później dodaje: „prawdziwa gwiazda nie ma na takie rzeczy czasu’’.

Tak, spróbowałem narkotyków, ale tylko raz. Chciałem zobaczyć, jak się będę po nich czuł. Nie wstydzę się powiedzieć tego głośno: zapaliłem jointa, zażyłem tabletkę extasy, wciągnąłem kreskę… Ale miałem w tym swój cel. Kierowała mną ciekawość. Chciałem zobaczyć, dlaczego ludzie tak postępują, a przede wszystkim pragnąłem zrozumieć, dlaczego uzależniają się od narkotyków. Teraz, jako lekarz, mogę powiedzieć jedno: stanowczo to potępiam i się temu sprzeciwiam. Niestety, ale w show-biznesie, w którym funkcjonuje, narkotyki są codziennością. Znam celebrytów, którzy wciągają na potęgę. Takie sytuacje mają miejsce na imprezach, a w szczególności w klubach. Nie rozumiem takiej postawy. Szkodzą nie tylko sobie, ale przede wszystkim swoim fanom, dla których często są autorytetami, bo to oni postrzegają ich jako coś doskonałego. Zaznaczę, że po narkotyki nie sięgają prawdziwe gwiazdy tylko celebryci, bo prawdziwa gwiazda nie ma na takie rzeczy czasu — powiedział dr Krzysztof Gojdź.

Przeczytaj też: Krzysztof Gojdź: „Jak płaczę, to szczerze. Jak kocham to szczerze, a jak nienawidzę…” Jaki jest doktor gwiazd?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.