Krzysztof Gojdź, VIVA! maj 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Krzysztof Gojdź ostrzegł Żywego Kena przed kolejnymi operacjami: „Uciekajmy od tych monstrum”

Lekarz medycyny estetycznej ma apel do kolegów z branży

Rafał Kowalski 24 września 2020 15:56
Krzysztof Gojdź, VIVA! maj 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Okrzyknięty mianem polskiego Żywego Kena Michał Przybyłowicz po dłuższej nieobecności wrócił na salony. 27-latek pojawił się kilka dni temu na otwarciu jednego z gabinetów urody. Mężczyzna bardzo zwracał na siebie uwagę i  jak sam podkreślał, przyszedł pokazać swoje powiększone kolejny raz usta i wszczepione implanty klatki piersiowej. Żywy Ken już planuje następne zabiegi, a doktor Krzysztof Gojdź krytykuje ten pomysł i apeluje do lekarzy.

Krzysztof Gojdź ostrzega Żywego Kena

Choć od wielu miesięcy Krzysztof Gojdź mieszka i pracuje na Florydzie, to i tak zdarza mu się obserwować polski show-biznes. Lekarz medycyny estetycznej ocenił po jednej z ostatnich imprez to, jak wygląda część polskich celebrytów. Zdaniem specjalisty nieumiejętnie korzystają oni z dobrodziejstw medycyny. Dostało się między innymi polskiemu Żywemu Kenowi. „Oto jak wygląda poziom medycyny estetycznej w Polsce po wyjeździe Dr Gojdzia... Kto to robi? Gdzie jest etyka lekarza czy kosmetologa? Naszprycowane do granic pęknięcia twarzy. Przerysowane bardziej niż postacie z kreskówek. Opamiętajcie się! To ma i będzie miało swoje konsekwencje w przyszłości! […] Uciekajmy od tych monstrum”, powiedział lekarz w rozmowie z Plejadą.

Na tym samym portalu Krzysztof Gojdź zaapelował do kolegów – lekarzy. „Miejmy TWARZ, a nie oszprycowaną du*ę pawiana. Do części tych kolegów i koleżanek lekarzy i kosmetologów, którzy się zapomnieli: nie róbcie krzywdy dziewczynom i też jak widać... chłopakom!”, zaznaczył lekarz mają na myśli Michała Przybyłowicza, któremu 47-latek chętnie udzieli pomocy.” Chłopie, ty też uciekaj od takich konowałów, którym za to co tobie zrobili, zabrałbym prawo wykonywania zawodu. Chcesz pogadać, zadzwoń. Pomogę Ci. I uwierz, pomimo mojej otwartości na świat, akceptacji i tolerancji, szprycowanie siebie nie jest jak wyjście po świeże bułeczki. Jest bardziej jak hemoroid wystający z tej du*y pawiana...”, powiedział Plejadzie właściciel kliniki medycyny estetycznej w Miami.

Nie wiadomo czy Żywy Ken skorzysta z porad Krzysztofa Gojdzia. Na razie 27-latek skupia się na dochodzeniu do dobrego samopoczucia po operacji wszczepiania implantów klatki piersiowej. „Jestem tuż po zdjęciu wszystkich bandaży, natomiast ta klatka musi się jeszcze "ułożyć", do 6 miesięcy będzie się układała. Aczkolwiek nie wiem, czy to będzie koniec, bo efekt jest, jak dla mnie, zbyt naturalny. Ja nie przepadam za naturą” mówił w rozmowie z Pudelkiem.

Polski Żywy Ken nie spodziewał się, że zabieg będzie tak bolesny, ale i tak planuje kolejne ingerencje w ciało. „Ja już oglądałem trumny w internecie, już się chciałem pochować, to był dramat. No ale będą kolejne zabiegi. Poza klatką wykonam korektę nosa, implanty brzucha, implanty bicepsów, a co będzie dalej zobaczymy”, wyznał Pudelkowi Michał Przybyłowicz.

Czy gwiazdor powinien się opamiętać? 

Michał Przybyłowicz - wrzesień 2020

Michał Przybyłowicz, żywy ken
Fot. AKPA

Polski ken, Michał Przybyłowicz
Fot. Facebook Michała Przybyłowicza

Krzysztof Gojdź, VIVA! 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.