Anna Lewandowska, Viva! MT
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„Rozstępy, zbędne kilogramy, lekko odleciała...”. Kolejne gwiazdy ostro o Annie Lewandowskiej!

Konrad Szczęsny 19 czerwca 2017 20:15
Anna Lewandowska, Viva! MT
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

Na początku maja 2017 r. Anna Lewandowska urodziła córkę, która na długo przed przyjściem na świat zyskała miano polskiego „royal baby”. Od tamtej pory w mediach nie ustają komentarze na temat zdjęć i statusów, które żona Roberta Lewandowskiego zamieszcza w internecie. Jedni ją krytyką za wywieranie presji na młodych matkach, inni podkreślają, że cokolwiek zrobi, i tak znajdzie się w ogniu krytyki. Co o trenerce powiedzieli doktor Krzysztof Gojdź oraz pisarka Manuela Gretkowska? To duże zaskoczenie!

Polecamy też: Ewa Minge szczerze o Annie Lewandowskiej. Projektantka nie przebiera w słowach! „To zwyczajnie płytkie i...”

Polecamy też: Rodzinna sielanka rodziny Lewandowskich. Młoda mama zdradziła jak nazywa córeczkę i pokazała kolejny… wózek!

Krzysztof Gojdź o sylwetce Anny Lewandowskiej

Do tematu, który rozgrzewał ostatnio media do czerwoności, odniósł się ostatnio na swoim Facebooku doktor Krzysztof Gojdź. Co napisał najbardziej znany w Polsce lekarz medycyny estetycznej?

„Ostatnio głośno komentuje się szybki powrót Anny Lewandowskiej do idealnej formy sprzed ciąży. I hejt - że tabun ludzi nad nią pracuje, bo ma opiekunki do dziecka (i chyba tylko na nie patrzy), że ma sztab ludzi do sprzątania, do gotowania, że dieta kosztuje majątek. Itd. Ale nie spojrzy się na tę sytuacje inaczej - że może dziewczyna się zaparła i ciężko pracuje nad sobą, bo chce dobrze wyglądać. Że chce pokazać innym matkom, jak powinny o siebie zadbać, że można dobrze wyglądać już kilka tygodni po porodzie. Przecież samo się nie zrobiło. Zabiegi i masaże nie wystarczą. Powrót do formy wymaga determinacji i wysiłku”, podkreśla Krzysztof Gojdź.

Dodaje również, że właśnie pierwsze tygodnie po porodzie są tym, co bardzo często ma wpływ na spadek samooceny wielu kobiet i duże kompleksy przedstawicielek płci pięknej przez resztę życia.

Zrzucenie zbędnych kilogramów, zmniejszenie rozstępów - im szybciej zajmą się tym młode matki tym lepszy efekt można uzyskać. Niestety po kilku miesiącach po porodzie ta walka może stać się trudniejsza lub nieskuteczna”, przekonuje lekarz.

Niespodziewanie broni również żony Roberta Lewandowskiego i twierdzi, że z pewnością sama zajmuje się małą Klarą. 

Myślę, że pomimo sławy i pieniędzy Lewandowska pozostaje normalną dziewczyną, kochającą matką i sama zmienia pieluchy kiedy dziecko się zsika lub zrobi śmierdzącą kupkę. Zdaję sobie sprawę, że matki po porodzie są wyjątkowo wykończone nieprzespanymi nocami, karmieniem, przewijaniem i trudno jest znaleźć chwilę dla siebie. Ale postarajcie się dziewczyny, aby nie było za późno”, zakończył swój wpis Krzysztof Gojdź.

Polecamy też: „Znam celebrytów, którzy wciągają na potęgę’’. Krzysztof Gojdź ostro o narkotykach w show-biznesie

Manuela Gretkowska o ciąży i powrocie do formy Anny Lewandowskiej

Dosyć ironiczno-sarkastyczny wpis na swoim profilu na Facebooku postanowiła zamieścić także pisarka, Manuela Gretkowska.

„Kobiety, dajmy spokój Ani Lewandowskiej. Może karmi dziecko, więc po co ma się denerwować? Winy matek nie przechodzą na córeczki. W dodatku Lewandowska nie jest niczemu winna. Ma własną firmę i chce sobie radzić, dla reklamy ludzie robią co mogą. Co z tego, że sfotografowała swój płaski brzuch miesiąc po porodzie? Polacy nie gęsi, Polki nie pingwiny naśladować nie muszą ptasimi móżdżkami każdej mody. Dziewczyna jest żoną półboga - tak się u nas traktuje Lewandowskiego i lekko odleciała, nie ona jedna. Wpasowała się w tło którym wszystkie żyjemy. Ciało kobiece traktowane jest jak sprzęt do amortyzacji, my jak towary”, stwierdziła. 

Dalej pisarka komentuje rodzimy show-biznes. Z jej wpisu można wywnioskować, że za medialny zgiełk, m.in. wokół dziecka Anny i Roberta Lewandowskich obwinia brak autorytetów. Według niej ich miejsce zajęły „babony”, które „są głośne i bezczelne”. 

„Chodakowską naśladuje milion Polek. Uczy je dbać o ciało i ćwiczyć, chwała jej za to. A kto nauczy je myśleć? Magda Gessler - nasza Violetta Villas polskiej kuchni nauczy kultury? Ona, na najwyższym C uczy głupków moresu, wrzeszczy niby ekonom na chłopów, by zaprowadzić porządek. Bo Pan wyjechał do Paryża, razem z całą kulturą i nie wróci , tak jak "Starsi Panowie". Został babon. Z braku role model (kobiety wzoru, nie top modelki) panuje u nas kult babona. Jeśli jesteś bezczelna, krzykliwa i w miarę wulgarna zyskujesz posłuch. Babon jak posłanka Pawłowicz, gdy brakuje argumentów powie: nie masz racji bo jesteś brzydka”, przekonuje Gretkowska.

Polecamy też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze "Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna

Co ciekawe, najbardziej od pisarki oberwało się Dodzie. Zarzuty, które pod jej adresem kieruje, są co najmniej kontrowersyjne. 

„Babon może być ładny, zoperowany, obstrzykany urodą. Doda uważa się za wzór do naśladowania nowoczesnej kobiecości. Nie przeszkadza to jej usprawiedliwiać własnego tatusia kosztem kobiety z którą miał dziecko "sama sobie winna... rozkładała nogi przed nieswoim mężem"”, zacytowała wypowiedź Doroty Rabczewskiej Gretkowska.

Na koniec skierowała do Polek osobliwy apel: 

„Zadbajmy o nasze córki i córeczkę Ani Lewandowskiej. Nie chciała źle, żadna z nas nie chce źle. Po prostu gubimy się w pokręconym świecie i błądzimy”, podkreśla.

Polecamy też: „Kobiety zostały udomowione razem z bydłem”. Manuela Gretkowska znów szokuje. Zobacz jej 8 najmocniejszych wypowiedzi

Krytyka Anny Lewandowskiej

Przypomnijmy, że wcześniej o szumie wokół ciąży, dziecka i powrotu do formy Anny Lewandowskiej po porodzie krytycznie wypowiedziała się m.in. Paulina Młynarska, bloger oraz felietonistka „Wysokich Obcasów”:

Polecamy też: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

Przeczytaj też: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?