o tym jest głośno

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski zbankrutowali?!

„W Ameryce bankructwo jest dowodem odwagi”

Monika Katarzyna Krupska 14 maja 2018 15:15

Kilka tygodni temu mąż Bogumiły Wander wydał książkę. W Spowiedzi kapitana mówił o początkach związku z dziennikarką, o tajemniczych schadzkach oraz o relacjach ze swoją żoną! „Właśnie wróciłem z samotnego rejsu dookoła świata. Bogusię „znałem” z telewizji, wszyscy podziwiali piękną spikerkę Bogumiłę Wander. Po raz pierwszy zobaczyłem ją na balu architektów. To trwało moment. Ale wystarczyło, żebym powiedział: to jest ta kobieta!”, opowiedział Beacie Biały. 

I choć wydawać by się mogło, że romans będzie jednym z najgorętszych tematów publikacji, to Krzysztof Baranowski zdecydował się również przyznać do bankructwa. Żeglarz i dziennikarka zmuszeni byli sprzedać dom w podwarszawskim Konstancinie, aby poszukać czegoś „tańszego” w Warszawie.

Baranowski o owe kłopoty finansowe został ostatnio spytany przez magazyn Flesz. Wyznał, że nie wstydzi się tego. „W Ameryce bankructwo jest dowodem odwagi w podejmowaniu decyzji. W Polsce powodem do wstydu i towarzyskiego wykluczenia. Ale ja się nie wstydzę”, powiedział dziennikarzowi. 

Co myślicie o wyznaniu kapitana? Czytaliście książkę?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.