o tym jest głośno

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski zbankrutowali?!

„W Ameryce bankructwo jest dowodem odwagi”

Monika Katarzyna Krupska 14 maja 2018 15:15

Kilka tygodni temu mąż Bogumiły Wander wydał książkę. W Spowiedzi kapitana mówił o początkach związku z dziennikarką, o tajemniczych schadzkach oraz o relacjach ze swoją żoną! „Właśnie wróciłem z samotnego rejsu dookoła świata. Bogusię „znałem” z telewizji, wszyscy podziwiali piękną spikerkę Bogumiłę Wander. Po raz pierwszy zobaczyłem ją na balu architektów. To trwało moment. Ale wystarczyło, żebym powiedział: to jest ta kobieta!”, opowiedział Beacie Biały. 

I choć wydawać by się mogło, że romans będzie jednym z najgorętszych tematów publikacji, to Krzysztof Baranowski zdecydował się również przyznać do bankructwa. Żeglarz i dziennikarka zmuszeni byli sprzedać dom w podwarszawskim Konstancinie, aby poszukać czegoś „tańszego” w Warszawie.

Baranowski o owe kłopoty finansowe został ostatnio spytany przez magazyn Flesz. Wyznał, że nie wstydzi się tego. „W Ameryce bankructwo jest dowodem odwagi w podejmowaniu decyzji. W Polsce powodem do wstydu i towarzyskiego wykluczenia. Ale ja się nie wstydzę”, powiedział dziennikarzowi. 

Co myślicie o wyznaniu kapitana? Czytaliście książkę?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.