księżna Kate, Kate Middleton, księżna Kate z dziećmi, książę William, main topic
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Księżna Kate unika księcia Williama? "Na ślubie Pippy spędzała czas z dziećmi, była wyraźnie spięta"

Konrad Szczęsny 21 maja 2017 19:00
księżna Kate, Kate Middleton, księżna Kate z dziećmi, książę William, main topic
Fot. Getty Images

Początek kryzysu w związku księżnej Kate i księcia Williama sięga marca tego roku i brzemiennej w skutki wyprawy syna Diany do Szwajcarii ze znajomymi. Wówczas światło dzienne ujrzało nagranie z klubu w Genewie, na którym następca tronu tańczył i śmiał się w towarzystwie innych kobiet. Wówczas księżna przebywała z dziećmi w Wielkiej Brytanii. W krótkim czasie nagranie obiegło Internet, zaś w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia, że wyprawa do Szwajcarii nie wpłynęła najlepiej na relacje Williama i Kate.

Polecamy też: Kto chce zniszczyć wizerunek księżnej Kate? Media uderzają w żonę Williama, pisząc o jej romansie ze znanym tenisistą!

Zobacz też: Książę William tłumaczy się z nocnej imprezy w Szwajcarii! Czy to koniec małżeństwa książęcej pary?

Polecamy też: Książę Harry zostanie wydziedziczony przez królową Elżbietę II? Nad synem Diany i Karola zawisła miłosna klątwa Windsorów

Kate i William unikali się na ślubie i weselu Pippy?

Według doniesień serwisu Radar Online, ślub młodszej siostry Kate, który odbył się w minioną sobotę, dostarczył mediom i najbliższemu otoczeniu pary kolejnych powodów do spekulacji. Świadkowie twierdzę, że podczas sobotniego ślubu Pippy Kate wyraźnie unikała Williama i spędziła większość czasu z dala od męża, zajmując się dziećmi. Gdy przyszły monarcha rozmawiał z innymi zaproszonymi gośćmi, ta miała rzucać mu karcące spojrzenia w związku z tym, że nie pomagał jej w spełnianiu rodzicielskich obowiązków. Na tej podstawie wysnuto wniosek, że księżna wciąż ma za złe mężowi feralną wyprawę do Szwajcarii. Pretekstem do tego, by unikać Williama miało być zamiłowanie fotografów do uwieczniania na zdjęciach Kate oraz księcia George'a i księżniczki Charlotte. Osoby z otoczenia pary twierdzą jednak, że i księżna i tak nie planowała spędzać ani chwili dłużej w pobliżu męża.

Polecamy też: „Nic nie może przygotować cię na to przytłaczające doświadczenie”. Księżna Kate o byciu matką

Terapia małżeńska Kate i Williama

Serwis potwierdza również, że para uczęszcza na terapię małżeńską, zaś William stara się robić wszystko, by wynagrodzić Kate marcową wpadkę w genewskim klubie. Ta jednak wydaje się dosyć nieprzejednana i wciąż waha się, czy wybaczyć mężowi.

Ten jednak jest mocno zdeterminowany, by idealny wizerunek rodziny nie ucierpiał zbyt mocno za sprawą jego wyprawy ze znajomymi do Szwajcarii. Właśnie dlatego korzystają z pomocy specjalisty! 

"Kate była upokorzona, a część terapii skupiona jest na tym, aby William wykonywał różne gesty w kierunku naprawienia szkody. Gdy wystąpili w radio BBC1 i grali normalne małżeństwo, to wyglądało naprawdę dziwnie jak na parę królewską. Ale William zgodził się na odegranie roli przykładnego męża i przekonuje świat, że w ich związku wszystko jest w porządku", twierdzi informator Radar Online.

Czy uważacie, że Kate i Williamowi uda się przetrwać kryzys?

Zobacz też:  „To dla nas wyjątkowo szokujące!”. Książę William wytoczył wojnę francuskiej prasie. Za co?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.