O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak i jej ukochany przechodzą pierwszy poważny kryzys?!

Fanów zaniepokoiło jedno zdjęcie

Konrad Szczęsny 24 sierpnia 2018 11:32
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Czyżby na nowym związku diwy pojawiły się pierwsze poważne rysy? Edyta Górniak zamieściła na swoim InstaStories zdjęcie z cytatem, który mocno zaniepokoił jej fanów. Wysnuli oni wniosek, że może ono być oznaką kryzysu w związku artystki z kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim tym bardziej, że w przypadku relacji piosenkarki z poprzednim chłopakiem także informowała opinię publiczną o rozstaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych...

Kryzys w związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego?

Poznali się jesienią 2017 roku, gdy Edyta Górniak przechodziła w Łodzi operację kolana. W opinii znajomych kierowca rajdowy Mateusz Zalewskim miał podbić serce diwy nienagannymi manierami, ciepłem oraz tym, że w przeciwieństwie do wielu jej poprzednich partnerów, nie zachowywał się w sposób, który sugerowałby, że chce ogrzać się w blasku sławy diwy. 

Do tej pory wydawało się, że wszystko między artystką a jej o 12 lat młodszym wybrankiem układa się bez zarzutu. Niestety, ostatni wpis Edyty Górniak na InstaStories zaniepokoił jej fanów.

„Nigdy nie popełniam tego samego błędu dwa razy. Popełniam go 5 lub 6, wiesz, żeby być pewną”, napisała Edyta.

To istotne także dlatego, że gdy była w związku z aktorem Williamem, również informowała o kryzysie w ich związku za pośrednictwem Instagrama.

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

Czy tym razem będzie podobnie? A może Edyta Górniak miała na myśli zupełnie coś innego? Wydaje się to o tyle prawdopodobne, że według medialnych doniesień Mateusz Zalewski traktuje diwę jak księżniczkę.

„Mateusz jest bardzo szarmanckim mężczyzną. Ma klasę, pasję i energię, którą zaraża każdego rozmówcę. I, co ważne, duże poczucie humoru i dystans do siebie. Nie traktuje jej jak gwiazdy. Podszedł do niej na luzie, ale z należnym kobiecie szacunkiem, a Edyta, co nieraz podkreślała, ceni sobie u mężczyzn dobre maniery”, podkreślał w rozmowie z Fleszem znajomy pary  

Edyta Górniak potwierdziła na Instagramie związek z Mateuszem Zalewskim
Fot. InstaStories @edytagorniak

Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Fot. Instagram @mateuszzalewski

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!