Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Górniak i jej ukochany przechodzą pierwszy poważny kryzys?!

Fanów zaniepokoiło jedno zdjęcie

Konrad Szczęsny 24 sierpnia 2018 11:32
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Czyżby na nowym związku diwy pojawiły się pierwsze poważne rysy? Edyta Górniak zamieściła na swoim InstaStories zdjęcie z cytatem, który mocno zaniepokoił jej fanów. Wysnuli oni wniosek, że może ono być oznaką kryzysu w związku artystki z kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim tym bardziej, że w przypadku relacji piosenkarki z poprzednim chłopakiem także informowała opinię publiczną o rozstaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych...

Kryzys w związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego?

Poznali się jesienią 2017 roku, gdy Edyta Górniak przechodziła w Łodzi operację kolana. W opinii znajomych kierowca rajdowy Mateusz Zalewskim miał podbić serce diwy nienagannymi manierami, ciepłem oraz tym, że w przeciwieństwie do wielu jej poprzednich partnerów, nie zachowywał się w sposób, który sugerowałby, że chce ogrzać się w blasku sławy diwy. 

Do tej pory wydawało się, że wszystko między artystką a jej o 12 lat młodszym wybrankiem układa się bez zarzutu. Niestety, ostatni wpis Edyty Górniak na InstaStories zaniepokoił jej fanów.

„Nigdy nie popełniam tego samego błędu dwa razy. Popełniam go 5 lub 6, wiesz, żeby być pewną”, napisała Edyta.

To istotne także dlatego, że gdy była w związku z aktorem Williamem, również informowała o kryzysie w ich związku za pośrednictwem Instagrama.

Związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego

Czy tym razem będzie podobnie? A może Edyta Górniak miała na myśli zupełnie coś innego? Wydaje się to o tyle prawdopodobne, że według medialnych doniesień Mateusz Zalewski traktuje diwę jak księżniczkę.

„Mateusz jest bardzo szarmanckim mężczyzną. Ma klasę, pasję i energię, którą zaraża każdego rozmówcę. I, co ważne, duże poczucie humoru i dystans do siebie. Nie traktuje jej jak gwiazdy. Podszedł do niej na luzie, ale z należnym kobiecie szacunkiem, a Edyta, co nieraz podkreślała, ceni sobie u mężczyzn dobre maniery”, podkreślał w rozmowie z Fleszem znajomy pary  

Edyta Górniak potwierdziła na Instagramie związek z Mateuszem Zalewskim
Fot. InstaStories @edytagorniak

Tak wygląda Mateusz Zalewski, nowy partner Edyty Górniak. Kim jest?
Fot. Instagram @mateuszzalewski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.