Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Związek Edyty Górniak przechodzi kryzys?! Słowa diwy zaskakują

Artystka zdobyła się na intymne wyznanie...

Konrad Szczęsny 17 października 2018 13:53
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Czyżby nad relacją Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego zebrały się czarne chmury? Para jest ze sobą od siedmiu miesięcy, jednak najbliższe tygodnie będą dla nich wyjątkowo trudne. Wszystko przez liczne zobowiązania zawodowe diwy, które z pewnością odbiją się negatywnie na jej związku. Czy ukochany przetrwa tę próbę i wykaże się wyrozumiałością?

Kryzys w związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego?

W najnowszym wywiadzie artystka wyznała, że w ostatnim czasie nie miała zbyt wiele czasu dla najbliższych ze względu na przygotowania do akustycznej trasy koncertowej, która ruszy lada dzień. I nic nie wskazuje na to, by taki stan rzeczy zmienił się przed jej zakończeniem.

„Najbliższy czas jest dedykowany tylko publiczności i cała uwaga idzie na nią. Gdy jestem skoncentrowana na pracy, to nie ma miejsca w moim życiu na nic innego. Ani na miłość, ani na przyjaciół, ani na synka Allana czy resztę rodziny. Mój syn to rozumie. A czy Mateusz zrozumie? Zobaczymy. Mam nadzieję, że tak...”, zwierzyła się wyraźnie poruszona Edyta Górniak w rozmowie z Faktem.

Dodała również, że choć mieli okazję spędzić wspaniałe chwile z ukochanym na wakacjach w Tajlandii, nie potrafiła w 100% oderwać myśli od trasy, w którą wyrusza.

„W Azji zawsze odnajdywałam spokój. Teraz mi się nie udało, bo ciągle myślałam o trasie i przygotowywałam się do niej”, powiedziała diwa.

Miejmy nadzieję, że najbliższe trudne tygodnie tylko scementują związek Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego!  

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski
Fot. Instagram

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.