Anna Przybylska, Krystyna Przybylska MT
Fot. East News, Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI!

Czy Anna Przybylska nie chciała, by po jej śmierci Jarek na nowo ułożył sobie życie? Zdradza mama aktorki: „Ktokolwiek pojawi się przy boku Jarka, nie może być...”

Gabriela Czernecka 27 listopada 2017 12:45
Anna Przybylska, Krystyna Przybylska MT
Fot. East News, Iza Grzybowska

 

Krystyna Przybylska udzieliła wzruszającego wywiadu Ewie Koszowskiej dla wp.pl, w którym opowiedziała o Annie Przybylskiej: „Strata córki, strata dziecka to chyba najgorsza rzecz, jaka może nam się w życiu przytrafić”. Krystyna Przybylska wypowiedziała się także na temat partnerki Jarosława Bieniuka. Czy Anna chciała, by Jarek po jej śmierci znów się zakochał?

 

Polecamy: „Nie ma nic gorszego niż zabranie dziecka w worku”. Matka Anny Przybylskiej o chwilach po śmierci córki

 

Mama Anny Przybylskiej wspomina córkę

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki, osierocając trójkę dzieci. Nie ma dnia, by matka gwiazdy, Krystyna Przybylska, nie wspominała córki. „Dzień bez Ani, bez wspomnienia o niej, to jest dzień stracony. Rozmawiamy o Ani w rodzinie, potrzebujemy tego. Może przyjdzie taki moment, że będzie nam łatwiej. Na razie ciągle nie umiem się pogodzić z jej stratą”, mówi w najnowszym wywiadzie dla WP.

 

Mama Ani Przybylskiej opowiedziała o rolach, w jakie wcielała się jej córka - roli gwiazdy, ale i roli matki, partnerki, córki... Odniosła się między innymi do partnera Anny Przybylskiej, Jarosława Bieniuka, wspominając jak z jej perspektywy wyglądał ich związek. Czy Anna Przybylska była szczęśliwa? „Przeżyła życie tak, jak sobie wymarzyła. Trójka dzieci, wspaniały partner. Myślę, że gdyby było jej dane, chciałaby się bardziej spełnić zawodowo”, wspomina córkę Krystyna Przybylska.

 

Zobacz również: „Patrzyłam, jak cierpi. Wiedziałam, że ona z tego nie wyjdzie”, przejmujące wspomnienia siostry Anny Przybylskiej w „Urodzie Życia”

 

Krystyna Przybylska o partnerce Jarosława Bieniuka

 

Jarosław Bieniuk od samego początku mógł liczyć na wsparcie ze strony mamy Ani. „Dobrze się z Jarkiem się dobrali. Jarek dał jej wszystko, by mogła czuć się spełniona - miała w końcu pełną rodzinę, kochającego mężczyznę u boku”, mówi o piłkarzu mama gwiazdy. Pani Krystyna utrzymuje z nim bardzo bliski kontakt, chętnie pomaga mu w opiece nad dziećmi. „Jarek wie, że na mnie też może zawsze liczyć. Nie narzucam się, wiadomo, ale on wie, że druga babcia jest zawsze blisko, zawsze jest pod ręką”, mówi mama Przybylskiej. 

 

W wywiadzie dla wp.pl, pada pytanie o to, czy Ania chciała, by po jej śmierci Jarosław ułożył sobie życie na nowo. „Nie wiem, czy były takie rozmowy. Wiem jednak, że ktokolwiek pojawi się przy boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej Ani nie będzie. Zresztą ta druga osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło, a nie na falę hejtu. Ode mnie, jako matki Ani, będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi Ani, ale możemy się przecież polubić. Ja też będę się cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje”, mówi Krystyna Przybylska

 

Na razie Jarosław Bieniuk pozostaje jednak singlem, co wyznał w jednym z wywiadów. Przez kilka miesięcy spotykał się z Martyną Gliwińską, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Czy do Jarosława Bieniuka uśmiechnie się szczęście? 

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Marek Straszewski

Zobacz też: „Kiedy ją zobaczyłam po tej operacji, to wiedziałam, że moje dziecko się kończy...”. O śmierci swojej córki opowiada mama Anny Przybylskiej

 

Polecamy też: Pierwsze fragmenty książki o Annie Przybylskiej! „Jak się ma naście lat, człowiek jest taki głupi”. Jaka była aktorka jako dziecko i nastolatka?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.