Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak Krystyna Pawłowicz wyglądała w młodości. Prawdziwa piękność!

Zdjęcia byłej posłanki podbijają sieć

Konrad Szczęsny 29 listopada 2019 13:59
Krystyna Pawłowicz
Fot. STANISLAW KOWALCZUK/East News

Mimo że odeszła ze świata polityki, nadal wywołuje duże emocje. Sejm w ostatnim czasie przegłosował kandydaturę Krystyny Pawłowicz na sędzinę Trybunału Konstytucyjnego. Z kolei w sieci karierę robiły przypisywane jej zdjęcia z młodości, na których m.in. pozuje z papierosem. Choć okazały się fałszywe, była posłanka postanowiła na fali zainteresowania opublikować na Twitterze prawdziwe fotografie z czasów studenckich!

Krystyna Pawłowicz na zdjęciach z młodości. Jak wyglądała jako nastolatka?

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości zamieściła na swoim koncie cztery archiwalne fotografie. To efekt zamieszanie wokół jej rzekomych zdjęć z młodości, które obiegły w ostatnim czasie media społecznościowe. Krystyna Pawłowicz szybko zdementowała jednak, że to jej podobizna jest na nich widoczna. Zaznaczyła, że to „fejk”.

„Po prawej stronie, jakaś dziewczyna, pewnie ok. 20 lat, której zdjęcie rozsyła się na TT jako rzekomo moje”, podkreśliła, opatrując wpis kolażem złożonym ze zdjęcia jej i nieznajomej kobiety.

Na fali zainteresowania medialnego zdecydowała się jednak opublikować kilka fotografii z rodzinnego albumu. Na czterech zdjęciach widzimy byłą posłankę w wieku młodzieńczym: za czasów studiów oraz kiedy już ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim.

„Góra po lewej - III r. studiów, 23 lata.
Góra po prawej - rok po studiach, 25 lat, przed Rektoratem UW.
Dół po lewej - 3 lata po studiach, 28 lat.
Dół po prawej - 1986 r., 34 lata, wręczenie dyplomu doktorskiego na UW”, wyjaśniła internautom.

Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej.

Kontrowersje wokół zdjęć Krystyny Pawłowicz w młodości

Publikacja to prawdopodobnie efekt zamieszania, jakie powstało po poście jednego z internautów na Twitterze. Zamieścił on wówczas zdjęcia młodej dziewczyny ze złamaną ręką na temblaku, która pozowała z papierosem na jednym z festiwali. Z podpisu można było wywnioskować, że to nie kto inny a była posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Szybko jednak wyszło na jaw, że wpis jest fałszywy.

„To nie jestem ja!”, grzmiała Krystyna Pawłowicz. „Nigdy na takich spędach nie bywałam, a głównie na stadionach sportowych. Nigdy nie paliłam papierosów, okulary noszę dopiero od kilkunastu lat. Ten wyzywający styl też nie mój. Włosy też mi się nie falowały. A. J. Hendrixa i Janis Joplin słuchałam. I rysowałam. I zbierałam znaczki”, zwierzyła się obecna sędzina Trybunały Konstytucyjnego.

W odpowiedzi jeden z internautów opublikował prawdziwe zdjęcie byłej z czasów nastoletnich. Krystyna Pawłowicz szybko potwierdziła jego autentyczność, pisząc „tu mam chyba 17 lat. Zdjęcie sprzed 50 lat”.

Internauci o zdjęciach Krystyny Pawłowicz z młodości

Fani nie szczędzili byłej posłance ciepłych słów i zaznaczyli, że wygląda ona na wszystkich czterech opublikowanych zdjęciach korzystnie.

„Piękna, naturalna dziewczyna a dziś piękna, naturalna kobieta”, pisali zachwyceni. Komplement w stronę Krystyny Pawłowicz skierowała również była kandydatka Lewicy na prezydenta, Magdalena Ogórek.

„Krótko i treściwie: bardzo urodziwie!”, stwierdziła.

Zgadzasz się z nią?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.