Krystyna Loska
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Krystyna Loska uspokaja swoich fanów: „Wszystko jest w porządku”

Olga Figaszewska 18 sierpnia 2017 10:30
Krystyna Loska
Fot. East News

Legenda polskiej telewizji, jedna z kultowych prezenterek PRL-u, Krystyna Loska miała zawał! Jaki jest jej stan?

Zobacz też: Budziła zachwyt i pożądanie. Legenda telewizji, Krystyna Loska, kończy 80 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Stan zdrowia Krystyny Loski


Niedawno Krystyna Loska świętowała 80-te urodziny w gronie rodziny i nic nie zwiastowało tragedii. Czuła się doskonale. Jak donosi „Super Express” dziennikarka trafiła do szpitala z silnym bólem w klatce piersiowej już w poniedziałek. Po badaniach okazało się, że miała zawał. Lekarze od razu podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji. Udrożniono tętnicę wieńcową, wszczepiając stent. „Szybko podjęto decyzję o interwencji chirurgicznej. W trakcie ponadgodzinnej operacji udrożniono legendarnej spikerce zatkaną tętnicę”, dowiadujemy się z tabloidu.

U Krystyny Loski dwadzieścia lat temu zdiagnozowano zespół złamanego serca (zespół takotsubo). Choroba daje o sobie znać w sytuacji silnego stresu objawia się silnym bólem w klatce piersiowej i dusznościami. Nad jej zdrowiem czuwa również zięć (mąż Grażyny Torbickiej), ceniony kardiochirurg.

Zobacz też: „Nie można pracować w miejscu, w którym nie ma...’’. Grażyna Torbicka po raz pierwszy o trudnych doświadczeniach


 Krystyna Loska o swoim stanie zdrowia

Krystyna Loska nadal przebywa w szpitalu w Aninie, gdzie znajduje się pod najlepszą opieką specjalistów. Dziennikarzom „Faktu” udało się z nią porozmawiać. Ikona telewizji zapytana o swój stan zdrowia, powiedziała: „Nie jest źle. Wszystko już w porządku”.

Przy mamie cały czas czuwa córka, Grażyna Torbicka. „Dziękuję za zainteresowanie stanem zdrowia mojej mamy. Potwierdzam, że ma założony stent z powodu zawału serca i to, czego najbardziej teraz potrzebuje, to spokoju”, dodała córka prezenterki.

Zobacz też: Budziła zachwyt i pożądanie. Legenda telewizji, Krystyna Loska, kończy 80 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.