O TYM JEST GŁOŚNO

Krystyna Loska uspokaja swoich fanów: „Wszystko jest w porządku”

Olga Figaszewska 18 sierpnia 2017 10:30
Krystyna Loska
Fot. East News

Legenda polskiej telewizji, jedna z kultowych prezenterek PRL-u, Krystyna Loska miała zawał! Jaki jest jej stan?

Zobacz też: Budziła zachwyt i pożądanie. Legenda telewizji, Krystyna Loska, kończy 80 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Stan zdrowia Krystyny Loski


Niedawno Krystyna Loska świętowała 80-te urodziny w gronie rodziny i nic nie zwiastowało tragedii. Czuła się doskonale. Jak donosi „Super Express” dziennikarka trafiła do szpitala z silnym bólem w klatce piersiowej już w poniedziałek. Po badaniach okazało się, że miała zawał. Lekarze od razu podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji. Udrożniono tętnicę wieńcową, wszczepiając stent. „Szybko podjęto decyzję o interwencji chirurgicznej. W trakcie ponadgodzinnej operacji udrożniono legendarnej spikerce zatkaną tętnicę”, dowiadujemy się z tabloidu.

U Krystyny Loski dwadzieścia lat temu zdiagnozowano zespół złamanego serca (zespół takotsubo). Choroba daje o sobie znać w sytuacji silnego stresu objawia się silnym bólem w klatce piersiowej i dusznościami. Nad jej zdrowiem czuwa również zięć (mąż Grażyny Torbickiej), ceniony kardiochirurg.

Zobacz też: „Nie można pracować w miejscu, w którym nie ma...’’. Grażyna Torbicka po raz pierwszy o trudnych doświadczeniach


 Krystyna Loska o swoim stanie zdrowia

Krystyna Loska nadal przebywa w szpitalu w Aninie, gdzie znajduje się pod najlepszą opieką specjalistów. Dziennikarzom „Faktu” udało się z nią porozmawiać. Ikona telewizji zapytana o swój stan zdrowia, powiedziała: „Nie jest źle. Wszystko już w porządku”.

Przy mamie cały czas czuwa córka, Grażyna Torbicka. „Dziękuję za zainteresowanie stanem zdrowia mojej mamy. Potwierdzam, że ma założony stent z powodu zawału serca i to, czego najbardziej teraz potrzebuje, to spokoju”, dodała córka prezenterki.

Zobacz też: Budziła zachwyt i pożądanie. Legenda telewizji, Krystyna Loska, kończy 80 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!