Krystian Wieczorek z żoną, żona Krystiana Wieczorka, Maria Szafirska,
Fot. Instagram @krystian_wieczorek_official
O TYM SIĘ MÓWI

Dzieli ich 17 lat różnicy wieku, a połączyła miłość. Oto niezwykła historia Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

„Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem. To jest coś więcej - instancja wyższa”

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2021 15:51
Krystian Wieczorek z żoną, żona Krystiana Wieczorka, Maria Szafirska,
Fot. Instagram @krystian_wieczorek_official

Mówiono o nim - zatwardziały kawaler. Choć Krystian Wieczorek długo był sam, w końcu miłość zapukała do jego drzwi. W życiu aktora pojawiła się kobieta, z którą zaczął tworzyć wspólną przyszłość - Maria Szafirska. Co prawda dzieli ich 17 lat, jednak łączy przede wszystkim silne uczucie. Kiedy aktor zobaczył po raz pierwszy swoją ukochaną wiedział, że nic ich nie rozdzieli. Jak poznali się Krystian Wieczorek i Maria Szafirska? Oto historia ich miłości.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska – historia miłości

Krystian Wieczorek należy do grona najpopularniejszych i najprzystojniejszych polskich aktorów. I chociaż zawsze wzdychało do niego wiele kobiet, on nie zamierzał składać wielkich deklaracji uczuciowych i czekał cierpliwie na tą jedyną. Nie wiedział, że jeden plan zdjęciowy zmieni jego życie na zawsze.

To właśnie podczas pracy nad kolejnymi odcinkami serialu „M jak miłość” poznał swoją przyszłą żonę. Marta Szafirska była wówczas studentką szkoły filmowej w Łodzi. Coś zaiskrzyło. Gdy Krystian Wieczorek zobaczył młodą aktorkę wiedział, że to nie będzie ich ostatnie spotkanie. Gwiazdor „M jak miłość” wiedział, że to kobieta, z którą chce dzielić życie. Miał przeczucie, że będą razem.

Zobacz też: Rewolucja w życiu prywatnym Krystiana Wieczorka! Najpierw nowy dom, a potem...

Krystian Wieczorek z żoną, żona Krystiana Wieczorka, Maria Szafirska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

„Jak poznałem Marysię to miałem taką intuicję potężną, takie przeczucie, że to jest ta osoba. Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem. To jest coś więcej - instancja wyższa. Mówi: już chłopcze się nie męcz, to ta, tu. Właściwa”, zwierzał się w Pytaniu na śniadanie.

Zakochanych dzieli 17 lat różnicy, jednak nie na tym się skupiają. Najważniejsze jest uczucie, które ich połączyło. Para przez długi czas trzymała swój związek w tajemnicy. Maria Szafirska i Krystian Wieczorek nie należą do osób, które opowiadają o swoim życiu prywatnym, unikają blasku fleszy i wywiadów. W 2016 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub był cichy, a zakochani przyrzekali sobie miłość w otoczeniu najbliższych. Z kolei w podróż poślubną wybrali się do Grecji.

Zobacz też: Krystian Wieczorek opublikował romantyczne zdjęcie z żoną. Fani zachwyceni dołączonym komplementem

Krystian Wieczorek o miłości i rodzinie

„Pięć pięknych lat wyjętych z samotności. Kombajn, Spółdzielnia, Snopowiązałka - jednym słowem...Małżeństwo”, pisał aktor pod jednym ze wspólnych kadrów z żoną.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska wiodą spokojne i szczęśliwe życie. Są dla siebie wsparciem i inspiracją. „Moje życie po ślubie się zmieniło. To jak sobie myślisz, że to jest do końca życia, a może jeszcze dłużej, jest fantastyczną perspektywą. Moja żona ostatnio wysłała mi takiego mema, faceta z dzieckiem podpisany, że słabi mężczyźni mają kochanki, a prawdziwi mają rodziny. I myślę, że jest taka odpowiedzialność, że się przed Bogiem przysięgało. To jest inny kaliber, że nie tylko człowiek człowiekowi obiecał, że będziemy dbać o siebie i walczyć każdego dnia, ale że to nie jest obietnica rzucona na wiatr”, dodawał aktor.

Małżonkowie na pierwszym miejscu zawsze stawiają rodzinę. Wspólnie doczekali się córeczki. Aniela przyszła na świat w 2018 roku. Pojawienie się dziecka było ogromną rewolucją, ale przede wszystkim jest niekończącym się źródłem radości.

„Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo czuję się szczęśliwy. Kiedy ludzie się kochają i mogą zobaczyć owoc swojej miłości w postaci nowego życia, to jest po prostu piękne”, mówił aktor.

Co jakiś czas mediach społecznościowych możemy podziwiać romantyczne kadry aktorskiej pary. Niedawno Krystian Wieczorek i Maria Szafirska zachwycali na wspólnym zdjęciu z podróży do Grecji. Uśmiech nie schodzi z ich twarzy! 

A my życzymy wszystkiego najpiękniejszego! 

Źródło: Świat Seriali, Pytanie na śniadanie

Krystian Wieczorek z żoną, żona Krystiana Wieczorka, Maria Szafirska, 2016
Fot. Niemiec/AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.