Krystian Wieczorek, VIVA! luty 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Krystian Wieczorek zostanie ojcem! To będzie pierwsze dziecko 42-letniego aktora i jego młodszej o 17 lat żony Marii Szafirskiej

Konrad Szczęsny 6 listopada 2017 18:00
Krystian Wieczorek, VIVA! luty 2013
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Ślub wzięli zaledwie rok temu, w rocznicę pierwszego spotkania, a już niebawem powitają na świecie dziecko! Krystian Wieczorek i jego partnerka Maria Szafirska wkrótce zostaną rodzicami! Kiedy dziecko 42-letniego przystojnego aktora i jego 17 lat młodszej partnerki pojawi się na świecie?

 

Zobacz też: Krystian Wieczorek prezentuje idealnie wyrzeźbione ciało. Oto seksowne oblicze przystojnego aktora

 

Krystian Wieczorek po raz pierwszy zostanie ojcem

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska ślub wzięli w lipcu zeszłego roku w wielkiej tajemnicy, otoczeni jedynie rodziną i przyjaciółmi. Choć wiadomo, że ich uczucie było intensywne i namiętne, mówiło się również, że nie były im obce ciche dni. Media podawały nawet wiadomość, że niedługo po ślubie aktorska para podjęła decyzję o rozstaniu! Te sensacyjne doniesienia okazały się oczywiście nieprawdziwe: nie dość, że małżeństwo gwiazd „M jak miłość” kwitnie, to jeszcze... niedługo powitają na świecie dziecko! Według najnowszych informacji, Maria Szafirska przekazała tę radosną nowinę ukochanemu w dniu jego 42. urodzin, 5 sierpnia 2017 roku.

 

Polecamy też: Krystian Wieczorek zdradza swoje tajemnice

 

Termin porodu Marii Szafirskiej. Kiedy urodzi ukochana Krystiana Wieczorka?

 

Krystian wprost oszalał ze szczęścia. Chciałby, gdy jego pierwsze dziecko pojawi się na świecie, spędzać jak najwięcej czasu z maleństwem i żoną”, zdradziła znajoma aktora w rozmowie z tygodnikiem „Dobry tydzień”.

 

Jak udało się ustalić dziennikarzom, Maria Szafirska jest prawdopodobnie w szóstym miesiącu ciąży. Termin porodu wyznaczono na początek 2018 roku. 

 

Polecamy też: Przystojny Krystian Wieczorek pokazuje klatę w "Vivie!"

 

Związek Krystiana Wieczorka i Marii Szafirskiej

40-letni Krystian Wieczorek i 23-letnia wówczas Maria Szafirska poznali się na planie „M jak miłość” latem 2015 roku. Młodziutka aktorka wygrała casting do roli Pauliny Lipskiej w najbardziej popularnym polskim serialu. Mówi się, że bardzo cieszyła się, że zagra u boku przystojnego gwiazdora, bo skrycie się w nim podkochiwała. Jej szczęście było tym większe, gdy okazało się, że Krystian Wieczorek okazuje nią duże zainteresowanie. Między nimi zaiskrzyło już od pierwszego spotkania, spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę. W końcu doszło do zaręczyn, zaś rok po pierwszym spotkaniu – do ślubu.

 

Dopiero teraz poznałem kogoś, z kim chcę dzielić życie. Kiedy tylko zobaczyłem Marysię, miałem przeczucie, że to jest właśnie ta osoba. Wiedziałem, że będziemy razem”, zwierzył się aktor tuż po uroczystości.

 

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

 

Zobacz także: Na naszych oczach Maciej Zakościelny stał się dojrzałym mężczyzną i czułym ojcem. Sami zobaczcie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.