Książę William i księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William „uważnie obserwowani”. Para podpadła królowej?

„Nie chcą, aby to wszystko się powtórzyło”

Ksenia Krasko 17 czerwca 2020 07:45
Książę William i księżna Kate
Fot. East News

Książę William i księżna Kate podpadli królowej? Jak ujawnia królewski ekspert, Elżbieta II i jej mąż, książę Filip, „uważnie obserwują” każdy krok wnuka i jego żony. Ich działania oceniają też inni członkowie rodziny królewskiej... Co dzieje się na dworze?

Książę William zastąpi Elżbietę II?

Okazuje się, że starsze pokolenie Windsorów chce po prostu upewnić się, że Kate i William nie popełnią żadnych błędów. Tom Quinn, ekspert królewski, ujawnił szczegóły w filmie dokumentalnym William & Kate: Too Good to Be True?, wyemitowanym przez Channel 5.

Jak przyznał, Elżbieta II i książę Filip „uważnie obserwują” małżeństwo Cambridge, a ich obawy związane są z potknięciami „innych młodych rodzin królewskich”. Prawdopodobnie chodzi głównie o Meghan i Harry’ego, ale skandali nie brakowało również w małżeństwie księżnej Diany i księcia Karola, czy w związku księżniczki Małgorzaty. Jak dodał Quinn, „[Elżbieta i Filip] nie chcą, aby to wszystko się powtórzyło”.

Pałac Kensington nie skomentował ani filmu dokumentalnego, ani słów eksperta.

Elżbieta II jest najdłużej panującym brytyjskim monarchą. Jej Wysokość skończy 95 lat w przyszłym roku – w tym samym wieku jej mąż książę Filip wycofał się ze swoich obowiązków, stąd podejrzenia, że królowa postąpi podobnie.

Co prawda książę William jest drugi w kolejce do tronu, po swoim ojcu księciu Karolu, ale mówi się, ze to on przejmie władzę. Teorię może potwierdzać fakt, że księżna Kate od jakiegoś czasu angażuje się w obowiązki, które zazwyczaj wypełnia królowa. 

Książę Filip, mąż królowej Elżbiety II
Fot. East News

Książę William, księżna Kate, William i Kate
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.