Królowa Elżbieta II, książę Filip
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Elżbieta II złamała protokół i... świetnie się przy tym bawiła!

Swoim zachowaniem zaskoczyła wszystkich!

Gabriela Czernecka 17 lipca 2019 06:47
Królowa Elżbieta II, książę Filip
Fot. Getty Images

Selfie z królową Elżbietą II do niedawna było niemożliwe. Monarchini nie przepada za tą formą robienia sobie zdjęć, tym razem chyba nie do końca świadomie, postanowiła zrobić wyjątek. Podczas jednej z oficjalnych wizyt złamała jedną z podstawowych zasad protokołu! Co ciekawe, świetnie się przy tym bawiła, dzięki czemu zapewniła robiącemu zdjęcie niezapomniane przeżycie! Zobaczcie sami. 

Selfie z królową Elżbietą II - złamała protokół?

Królowa Elżbieta II słynie z tego, że na pamięć zna wszystkie zasady protokołu, doskonale wie, jak ich używać, dzięki czemu potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Niedawno podczas jednej z oficjalnych wizyt złamała jednak jedną ze swoich zasad! Chodzi o robienie selfie. 

Monarchini twierdzi, że tego rodzaju fotografie nie są odpowiednie dla członków rodziny królewskiej. I choć nie jest to surowa zasada protokołu tylko raczej spostrzeżenie królowej, to i tak starają się go przestrzegać wszyscy członkowie rodziny Windsorów. Tym razem nie do końca świadomie królowa sama zapozowała do zdjęcia. 

Podczas oficjalnej wizyty w Royal Papworth Hospital postanowiła pójść na małe ustępstwo i zapozowała do selfie z chirurgami, m. in. Johnem Wallworkiem. Królowa słynie z tego, że ma ogromne poczucie żartu i jak widać tego rodzaju forma łamania przepisów jest dla niej dopuszczalna. I nie da się tego na tym zdjęciu nie zauważyć skoro królowa zaserwowała zgromadzonym ogromny uśmiech! Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Windsor Royal Family (@windsor.royal.family)

królowa Elżbieta II kapelusze a wyścigach Royal Ascot 2019
Fot. East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.