królowa Elżbieta II
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Spektakularna wpadka z udziałem królowej Elżbiety II. Została spoliczkowana!

Wszystko nagrały kamery...

Gabriela Czernecka 26 czerwca 2019 20:11
królowa Elżbieta II
Fot. East News

Królowa została spoliczkowana! Takiego obrotu spraw podczas Royal Windsor Cup Polo nikt się nie spodziewał. Królowa zmierzała w stronę zwycięzców, by ich uhonorować, ale... przez przypadek została uderzona szalem prosto w twarz! Nagranie uwieczniające ten moment trafiło do sieci i już zyskało sporą popularność. Zobaczcie,  o co chodzi!

Wpadka z udziałem królowej! Elżbieta II została uderzona w twarz!

Dla Elżbiety II etykieta i protokół królewski to codzienność. Królowa zawsze zachowuje się odpowiednio do okazji i nigdy nie zalicza wpadek. Tym razem przytrafiło jej się coś, czego nikt się się  spodziewał. Niefortunne wydarzenie miało miejsce podczas Royal Windsor Cup Polo, w trakcie którego królowa dopingowała uczestników i osobiście wręczyła nagrody tym, którzy zwyciężyli. Gdy zmierzała w stronę podium... podeszła do barierki, której złapała się schodząc ze schodów.

W tym czasie szal jednej z pań, która śledziła całą uroczystość, przy silniejszym podmuchu wiatru nieopatrznie uderzyły przechodzącą wówczas Elżbietę prosto w twarz! Oczywiście monarchini zachowała powagę i widać było, że jest niewzruszona całą sytuacją. Warto dodać, że nic się jej nie stało.

Sam filmik z tego momentu trafił do sieci i wszyscy już podpisują go słowami: „Kiedy myślisz, że masz zły dzień, pomyśl o tej osobie, która właśnie uderzyła w królową”. Szczególną uwagę zwraca bardzo emocjonalna reakcja obserwatorki  całego zajścia. Była nią aktorka Gillian Anderson. Na jej twarzy malowało się mocne zaskoczenie. Jak widać, drobne wpadki mogą przydarzyć się każdemu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Saint Hoax (@sainthoax)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GillianAndersonNews (@gillianandersonnews)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!