Boże Narodzenie królowa Elżbieta II, święta w Pałacu Buckingham
Fot. John Stillwell/Press Association/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Królowa Elżbieta II ma zrujnowane święta... przez swoją rodzinę

Monarchini bardzo przeżywa ten trudny czas

Sabina Zięba 23 grudnia 2019 17:05
Boże Narodzenie królowa Elżbieta II, święta w Pałacu Buckingham
Fot. John Stillwell/Press Association/East News

Choć święta w brytyjskiej rodzinie królewskiej co roku były radosne, a dla Elżbiety II zawsze był to wyjątkowy i szczęśliwy czas, tym razem będzie inaczej. Przez nadmiar problemów w rodzinie Windsorów, królowa bardzo kiepsko się czuje i słabo znosi stres. Dlaczego?

Pechowe święta królowej Elżbiety II

W ostatnim czasie nagromadziło się wiele kłopotliwych spraw w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Głośno jest o konflikcie księcia Williama i księżnej Kate z księciem Harrym oraz księżną Meghan, ciągłej walce byłej aktorki z mediami, problemach zdrowotnych księcia Filipa, a także skandalu pedofilskim, dotyczącym księcia Andrzeja.

Okazuje się, że te sprawy bardzo przeżywa Elżbieta II. Podobno przez fakt, iż zbyt wiele negatywnych rzeczy wydarzyło się w podobnym czasie, monarchini jest rozbita i smutna. Magazyn Life&Style donosi: „Królowa jest załamana, że Boże Narodzenie zmienia się z święta w piekło. Bywa, że nawet płacze”.

Ich bliski pałacowi informator dodaje również: „To był najbardziej ulubiony w roku czas królowej, ale teraz jej bliscy bardzo się o nią martwią, bo nie ma nastroju, ani nie raduje się jak zawsze. Nie może tez niczego odwołać, bo to niezgodne z tradycją, no i już wszystko zostało zorganizowane”.

Myślicie, że członkowie rodziny królewskiej przejmą się reakcją Elżbiety II i poprawią swoje zachowanie?  

Meghan i Harry z synem Archim

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

królowa Elżbieta II i książę Andrzej

Książę Andrzej syn królowej Elżbiety II, Elżbieta II
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.