Odchudzanie
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Możesz bez ćwiczeń wymodelować swoją sylwetkę!

Będziesz zaskoczona, jakie to proste!

Artykuł sponsorowany 29 listopada 2018 10:18
Odchudzanie
Fot. Materiały prasowe

Wiele znanych gwiazd i celebrytek zaliczyło spektakularne metamorfozy. Straciły nawet po kilkanaście kilogramów, dzięki czemu zachwycają jak nigdy wcześniej. Niech jednak nie zmyli was fakt, że dokonały tego tylko i wyłącznie dzięki tradycyjnym metodom. Jaki jest ich sekret?

Sposoby gwiazd na piękną figurę

Jak się okazuje, restrykcyjna dieta i treningi nie wystarczą, by wymodelować ciało. Problem z uzyskaniem idealnej sylwetki pojawia się zwłaszcza wtedy, kiedy nasza waga spada szybko i dynamicznie. Doskonale wiedzą o tym popularne piosenkarki, niegdyś słynące nie tylko ze swoich anielskich głosów, ale również z naprawdę obfitych kształtów. 

Gwiazdy chętnie chwalą się zgrabnymi ciałami i nie zaprzeczają, że w uzyskaniu świetnych efektów pomogła im także…

Odchudzanie
Fot. Materiały prasowe

...medycyna estetyczna, która oferuje obecnie naprawdę skuteczne zabiegi modelujące sylwetkę. Bezinwazyjne, a co najważniejsze - zapewniające szybkie, widoczne i naturalne efekty.

Modelowanie sylwetki bez diety i ćwiczeń

Wbrew pozorom, wcale nie musisz wyjeżdżać za ocean, aby osiągnąć upragnioną sylwetkę! Wystarczy, że oddasz się w ręce rodzimych specjalistów, którzy wykonają na twoim ciele serię zabiegów CoolSculpting.

Dzięki nim możesz pozbyć się mankamentów figury w ciągu kilku tygodni. Płaski brzuch, jędrne uda, seksowne pośladki, a może po prostu całe, boskie ciało? To ty decydujesz, które partie wymagają specjalistycznego wsparcia.  I absolutnie nie masz się czego obawiać – metodzie CoolSculpting zaufały miliony kobiet na całym świecie!

Zabieg CoolSculpting
Fot. Materiały prasowe

Kriolipoliza CoolSculpting - jak wygląda zabieg?

CoolSculpting wykonywany jest wyłącznie w gabinecie lekarskim pod nadzorem przeszkolonego specjalisty. W trakcie każdego zabiegu wykorzystuje się wymienną głowicę, która na wybranym obszarze zasysa skórę wraz z tkanką tłuszczową i przytrzymuje ją pomiędzy dwoma panelami chłodzącymi. Po tym następuje kontrolowany proces chłodzenia. Co ważne, w Polsce dostępne są głowice nowej generacji – CoolAdvantage - które zmniejszają czas zabiegu aż o połowę, zwiększają obszar jego działania i minimalizują uczucie dyskomfortu. Modelowanie sylwetki może być więc naprawdę szybkie i przyjemne.

Ogromną zaletą zabiegu CoolSculpting jest jego bezinwazyjność. Nie wymaga on interwencji chirurgicznej i po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Z doświadczenia wiemy, że wizyta w klinice będzie krótsza, niż przeciętne spotkanie na kawę z przyjaciółką :)

Ciało idealne, czyli efekty kriolipolizy CoolSculpting

Kriolipoliza CoolSculpting zapewnia utratę do 27% istniejących komórek tłuszczowych w miejscu wykonywania zabiegu. Pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu, a ostateczny (w wielu przypadkach spektakularny) efekt po trzech miesiącach.

Zabieg CoolSculpting
Fot. Materiały prasowe

Nie wahaj się zawalczyć o piękne ciało! Wreszcie zamiast wyrzeczeń możesz sięgnąć po metodę, która pozwoli ci włożyć obcisłą sukienkę i wzorem gwiazd Hollywood zachwycać metamorfozą!

Artykuł powstał z udziałem marki Allergan.

Zabieg CoolSculpting® nie jest metodą leczenia otyłości. Podobnie jak w przypadku każdej procedury medycznej należy zapytać lekarza czy zabieg CoolSculpting® jest odpowiedni dla danego pacjenta (Allergan CoolSculpting® system user manual: BRZ-101-TUM-EN4-H.2016). Allergan, CoolSculpting® oraz logo CoolSculpting® i symbol płatka śniegu są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Allergan. Systemy CoolSculpting®, aplikatory i karty są wyrobami medycznymi klasy I lub IIa CE0197. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia CoolScultping® w Polsce jest firma Allergan.

PL-CSC-1950019

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.