Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Tyle Małgorzata i Radosław Majdanowie wydali, starając się o dziecko

Para korzystała z usług kliniki leczenia niepłodności. „Koszt to nawet 10 tysięcy złotych”

Konrad Szczęsny 17 grudnia 2019 16:14
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Od niedzieli 15 grudnia media żyją informacją o trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Prezenterka wraz z mężem, Radosławem Majdanem, powitają na świecie w czerwcu przyszłego roku dziecko. Według informacji dwutygodnika „Party”, ma być to chłopiec. Malec został poczęty metodą in vitro. Para korzystała z usług warszawskiej kliniki, w której koszt przeprowadzenia zabiegu to nawet 10 tysięcy złotych.

Koszt zabiegu in vitro w klinice Małgorzaty Rozenek-Majdan

O tym, że spodziewają się dziecka, poinformował w trakcie koncertu w Stodole Artur Gadowski, wokalista zespołu Ira. Jeden z członków formacji, gitarzysta Piotr Konca, to prywatnie przyjaciel Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan był zresztą tego dnia na widowni i nie ukrywał dumy oraz radości z faktu, że dobrą wiadomość można było przekazać publicznie.

Gwiazda TVN głośno mówiła o tym, że wraz z ukochanym korzystają z usług kliniki in vitro w Warszawie. Placówka „nOvum” uchodzi za ekskluzywne miejsce. Jak podaje serwis WP Kobieta, ceny badań kwalifikujących do metody in vitro zaczynają się tam od 665 złotych, natomiast zapłodnienie pozaustrojowe może kosztować od 8 do nawet 10 tysięcy złotych.

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan

Para starała się o dziecko od zeszłego roku. Małżonkowie dawali sobie czas jedynie do końca tego roku. Gdyby się nie udało, rozważali adopcję. W sierpniu tego roku Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że dwukrotnie poroniła. Jakiś czas temu wydała z kolei książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, która poruszała istotną kwestię niepłodności w polskich rodzinach. Prezenterka uczestniczyła także w 3. Kongresie Praw Obywatelskich, na którym wzięła udział m.in. w panelu dyskusyjnym.

Na szczęście prezenterce udało się zajść w ciążę, co spotkało się w show-biznesie z żywiołową reakcją osób znanych i lubianych oraz fanów pary. W komentarzach gratulowali oni gwieździe i Radosławowi Majdanowi. Podkreślali, że cieszą się ich szczęściem.

Dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Obaj zostali poczęci metodą in vitro. Ich ojcem jest aktor Jacek Rozenek. Z kolei dla byłego piłkarza będzie to pierwsze dziecko.  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.