Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Tyle Małgorzata i Radosław Majdanowie wydali, starając się o dziecko

Para korzystała z usług kliniki leczenia niepłodności. „Koszt to nawet 10 tysięcy złotych”

Konrad Szczęsny 17 grudnia 2019 16:14
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Od niedzieli 15 grudnia media żyją informacją o trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan. Prezenterka wraz z mężem, Radosławem Majdanem, powitają na świecie w czerwcu przyszłego roku dziecko. Według informacji dwutygodnika „Party”, ma być to chłopiec. Malec został poczęty metodą in vitro. Para korzystała z usług warszawskiej kliniki, w której koszt przeprowadzenia zabiegu to nawet 10 tysięcy złotych.

Koszt zabiegu in vitro w klinice Małgorzaty Rozenek-Majdan

O tym, że spodziewają się dziecka, poinformował w trakcie koncertu w Stodole Artur Gadowski, wokalista zespołu Ira. Jeden z członków formacji, gitarzysta Piotr Konca, to prywatnie przyjaciel Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan był zresztą tego dnia na widowni i nie ukrywał dumy oraz radości z faktu, że dobrą wiadomość można było przekazać publicznie.

Gwiazda TVN głośno mówiła o tym, że wraz z ukochanym korzystają z usług kliniki in vitro w Warszawie. Placówka „nOvum” uchodzi za ekskluzywne miejsce. Jak podaje serwis WP Kobieta, ceny badań kwalifikujących do metody in vitro zaczynają się tam od 665 złotych, natomiast zapłodnienie pozaustrojowe może kosztować od 8 do nawet 10 tysięcy złotych.

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan

Para starała się o dziecko od zeszłego roku. Małżonkowie dawali sobie czas jedynie do końca tego roku. Gdyby się nie udało, rozważali adopcję. W sierpniu tego roku Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że dwukrotnie poroniła. Jakiś czas temu wydała z kolei książkę „In vitro. Rozmowy intymne”, która poruszała istotną kwestię niepłodności w polskich rodzinach. Prezenterka uczestniczyła także w 3. Kongresie Praw Obywatelskich, na którym wzięła udział m.in. w panelu dyskusyjnym.

Na szczęście prezenterce udało się zajść w ciążę, co spotkało się w show-biznesie z żywiołową reakcją osób znanych i lubianych oraz fanów pary. W komentarzach gratulowali oni gwieździe i Radosławowi Majdanowi. Podkreślali, że cieszą się ich szczęściem.

Dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza. Obaj zostali poczęci metodą in vitro. Ich ojcem jest aktor Jacek Rozenek. Z kolei dla byłego piłkarza będzie to pierwsze dziecko.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.