Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS
O NICH JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do ślubu?!

Zaręczą się już w święta?!

REDAKCJA VIVA! 14 listopada 2018 09:45
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

W ostatnim czasie Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Kiedy kilka miesięcy w mediach pojawiły się spekulacje na temat łączącego ich uczucia, główni zainteresowani milczeli. Teraz nie ukrywają już swojej relacji. Patrzą w tym samym kierunku i okazuje się, że mają względem siebie poważne plany. Jak donoszą media, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski szykują się do ślubu! Na jaw wychodzą kolejne szczegóły.

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego 

Podróżniczka długo szukała szczęśliwej miłości. I chociaż Martyna Wojciechowska w jednym z wywiadów wprost przyznała się do tego, że była kilkukrotnie zaręczona, to nigdy nie dochodziło do ślubu. Podobno wkrótce ma się to zmienić. Teraz znalazła właściwego mężczyznę. Związek z Przemysławem Kossakowskim bardzo ją zmienił. Korzysta z każdej chwili jest bardziej spokojna. Uwielbia spędzać czas z córką Marysią i ukochanym. „Zawsze szukałam takiego partnera. Związek z nim dodaje mi skrzydeł”, podkreśliła niedawno. A kiedy pytano ją wprost czy planuje w najbliższym czasie wziąć ślub z ukochanym, odparła bez wahania „Nie wykluczam”. 

 

Według najnowszych doniesień magazynu Show, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w najbliższej przyszłości planują stanąć na ślubnym kobiercu. Znajomi podróżniczki kibicują ich związkowi i nie wykluczają, że uroczystość zbliża się wielkimi krokami! Podobno dziennikarz zamierza oświadczyć się ukochanej w najbliższe Święta Bożego Narodzenia! Potem przyjdzie czas na ślub. Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość? Wszystko owiane jest tajemnicą. Ale z pewnością sami powiadomią fanów i media o swoim wyjątkowym dniu!  

Bal Fundacji TVN, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. ONS

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.