Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska jest zaniepokojona sytuacją na lotnisku w Polsce

„Bardziej niż wirusa boję się paniki, izolacji i ostracyzmu”

Olga Figaszewska 12 marca 2020 10:13
Martyna Wojciechowska, VIVA! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Z informacji podanych przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że w czwartek potwierdzono 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Premier Mateusz Morawiecki podał informację o zamknięciu od poniedziałku na dwa tygodnie wyższych uczelni, szkół, przedszkoli i żłobków oraz kin, teatrów, filharmonii i muzeów, czyli wszystkich placówek oświatowych i ośrodków kultury, by spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa. Zaleca się unikanie dużych skupisk ludzi i jeśli jest taka możliwość, pozostanie w domu. Co z osobami, które podróżują i powracają do kraju? O sytuacji na lotniku opowiedziała Martyna Wojciechowska, która jest zaniepokojona całą sytuacją. 

Maryna Wojciechowska o koronawirusie i zabezpieczaniu lotnisk

 Martyna Wojciechowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z warszawskiego lotniska. Wyraziła swoje zaniepokojenie w związku z brakiem ochrony i  środków ostrożności.

Podróżniczka nie ukrywa, że bardziej od wirusa obawia się paniki ludzi. 

,,Bardziej niż wirusa boję się paniki, izolacji i ostracyzmu. KTO JEST ZE MNĄ? Ktokolwiek?!🙏🏻Zamykamy szkoły, sale treningowe, odwołujemy spotkania, także te małe, prywatne... Tymczasem wracam z krańca świata, a na lotnisku Okęcie nikt nie sprawdza podróżnych. Nikt. Przy wylocie na lotnisku w Akrze (ani jednego stwierdzonego przypadku COVID-19): mierzenie temperatury, obsługa w maskach, żele antybakteryjne za darmo do użytku dla każdego! W Warszawie kontroli brak, za to ludzie przestają na siebie patrzeć i rozmawiać...😞", napisała podróżniczka. 

Pod postem pojawiły się wypowiedzi jej obserwatorów.

,,Zgadzam się, to nie wirusa powinniśmy się obawiać tylko paniki, która przez niego została wywołana.", ,,Doświadczyłam tego samego lecąc. Do Irlandi .Na lotnisku w Dublinie kontrole mierzenie temperatury,sprawdzanie narodowosci, co kawałek sa pojemniki z maseczkami, rekawiczkami i płynem dezynfekujacym natomiast w Gdansku na lotnisku totalne olewanie sprawy zadnych informacji nir wspomne o plynach do dezynfekcji i jakiejkolwiek kontroli wstyd Gdansk", komentują fani Martyny Wojciechowskiej.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!