O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kora wyruszy w trasę koncertową! Czy to nie ponad jej siły?

„Kora już swoje się najeździła”

Weronika Kostyra 10 marca 2018 11:30

Walka Kory z chorobą była długa i wyczerpująca, ale czuje się już dobrze, a wyniki jej badań napawają optymizmem. Niedawno informację o stanie zdrowia gwiazdy potwierdził jej mąż Kamil Sipowicz. Artystka nagrała też nowy singiel. Okazuje się, że czuje się na tyle dobrze, że wyrusz też w trasę koncertową!

Kora zagra niedługo dwa koncerty

Jak podaje Fakt odpowie na marzenie fanów i niebawem zagra dla nich na żywo. Nie będzie to jednak trasa koncertowa taka jak dawniej. „Są plany by Kora zagrała kilka koncertów w dwóch miastach w Polsce – na północy i na południu. Wszystko po to by nie męczyć artystki wojażami po Polsce i oszczędzać jej siły, bo trasa koncertowa jest bardzo męcząca. Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej”, powiedziała Faktowi menedżerka gwiazdy, Katarzyna Litwin.

Kora już swoje się najeździła. Jak ktoś będzie chciał jej posłuchać, wybierze sobie jedno z dwóch miast, do których mu bliżej.

Tak i tak wiele biorąc pod uwagę, że ostatnie lata minęły artystce na walce z nowotworem. Operacja i długotrwała chemioterapia odniosły zamierzony skutek, lecz artystka do końca życia musi zażywać specjalny lek zapobiegający nawrotowi choroby. Kora twierdzi, że oddalony od cywilizacji dom na Roztoczu pomógł jej w powrocie do zdrowia, dzięki dobroczynnemu wpływowi natury. Jeszcze niedawno nie była pewna, czy kiedykolwiek powróci na scenę.

„Mogłabym dochodzić do zdrowia w Warszawie i wrócić do pracy koncertowej, bo o to głównie chodzi. Ale nie wiadomo, czy byłabym w stanie udźwignąć taki wysiłek. Może byłby skazany na straty? Ja żyję z pewnym wyrokiem. Zrobię próby, poświęcę temu pół roku, wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, po czym nagle okaże się, że mój stan się pogorszył, muszę wziąć chemię i co wtedy?”, przyznała szczerze w wywiadzie dla VIVY! 1,5 roku temu.

Fakt, że zdecydowała się na dwa koncerty to wspaniała wiadomość! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.