Johnny Depp
Fot. Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO

„Johnny Depp skończył się jako aktor”. Była menadżerka zdradza jego mroczne sekrety

Weronika Kostyra 5 maja 2017 10:15
Johnny Depp
Fot. Getty Images

Johnny Depp od dłuższego czasu nie ma dobrej passy. Jego filmy nie odnoszą sukcesów, a po skandalu związanym z rozwodem z Amber Heard jego wizerunek jest zupełnie zszargany. Wydawało się, że w zasadzie nie mogło być gorzej, ale pojawiły się w tej sprawie kolejne doniesienia.

 

Koniec kariery aktorskiej Johnny’ego Deppa

 

Tracey Jacobs była menadżerką Deppa przez 30 lat. Opiekowała się jego karierą i finansami, ale i jej cierpliwość się skończyła. Wraz z zespołem współpracowników pozwała aktora do sądu o zaległe wynagrodzenie i zaczęła zdradzać jego sekrety mediom.

 

Powiedziała między innymi, że Johnny Depp od dawna zupełnie nie uczy się ról, ani w żaden sposób się do nich nie przygotowuje. Jego kwestie są mu dyktowane przez słuchawkę, co bardzo utrudnia pracę na planie i powoduje wiele pomyłek. Zgadzałoby się to obserwacją fanów, że od pewnego czasu we wszystkie swoje role wciela się identycznie. Menadżerka powiedziała wprost, że skończył się jako aktor.

 

Jacobs dała też do zrozumienia, że wiedziała o tym, że zarzuty Amber Heard były prawdziwe, choć Depp wszystkiego się wypierał. On i Amber byli małżeństwem niewiele ponad rok, a ich rozwód był prawdziwym skandalem, gdy świat obiegły zdjęcia pobitej kobiety. Żona oskarżyła go o znęcanie się i stosowanie wobec niej przemocy. W trakcie rozprawy rozwodowej sąd orzekł, że gwiazdor musiał zapłacić jej wiele milionów dolarów. Cała sprawa zszargała mu wizerunek i znacznie uszczupliła majątek.

 

Johnny Depp
Fot. Getty Images

 

Johnny Depp jest bankrutem?

 

Doniesienia o ekstrawaganckim stylu życia Johnnego Deppa pojawiały się od dawna. Jego była menadżerka potwierdziła, że jest bardzo rozrzutny i na swoje zachcianki wydaje ogromne kwoty, np. 30 tysięcy dolarów miesięcznie na wino. Przy tym nie liczy się z nikim i nikogo nie słucha, nawet finansowych doradców. Pewny swojej gwiazdorskiej pozycji nie zwraca uwagi na stan konta, a jego długi zastraszająco rosną…

 

Depp powiedział niedawno “The Wall Street Journal”: To moje pieniądze. Jeśli chcę kupić 15 tysięcy ozdobnych lampek, to moja sprawa.

 

Zawsze był „niegrzecznym chłopcem” i to się już chyba nie zmieni, ale z uroczego i zbuntowanego chłopaka i obiektu westchnień nastolatek na naszych oczach zmienił się w przegranego i zdziwaczałego człowieka.

 

Za kilka dni do kin wchodzi kolejna, piąta część „Piratów z Karaibów: Zemsta Salazaara”. Czy chcecie zobaczyć jak poradził sobie w niej Depp?

 

Zobacz także: „Forbes” obliczył, kto jest najbardziej przepłacaną gwiazdą na świecie. Wyniki mogą zaskoczyć

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?