„Druga szansa” znika z TVN. Co dalej z karierą aktorki?

Gabriela Czernecka 29 marca 2018 21:00

Czy to już koniec kariery Małgorzaty Kożuchowskiej? Druga szansa znika z anteny stacji TVN. Nie będzie kolejnego sezonu serialu z Kożuchowską w roli głównej. Jak podaje portal Wirtualne Media, decyzja stacji jest o tyle zaskakująca, że serial cieszył sie ogromną popularnością. Więcej, widownia rosła z odcinka na odcinek. Dlaczego zdecydowano się zakończyć pracę nad serialem?

Nie będzie kolejnego sezonu Drugiej Szansy

To już koniec przygód serialowej Moniki Boreckiej. Druga Szansa zniknie z ekranów naszych telewizorów. Dlaczego? W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl zakończenie emisji serialu komentuje zastępca dyrektora pogramowego, Bogdan Czaja:

„Rzeczywiście zdecydowaliśmy o zakończeniu Drugiej szansy, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem”, mówi i dodaje: „Chyba lepiej jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę do ostatniej kropli”.

Małgorzata Kożuchowska kończy karierę?

Czy to oznacza, że spektakularna kariera Małgorzaty Kożuchowskiej dobiega końca? Fani z zapartym tchem śledzili losy serialowej Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska w tej roli), agentki gwiazd i producentki telewizyjnej, którą skazano za handel narkotykami. Nic z tych rzeczy. Choć serial Druga Szansa zniknie z naszych ekranów, to stacja TVN już planuje kolejny serial z udziałem aktorki. Co to będzie?

„Mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem. O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku”, wyjawił Bogdan Czaja.

Kożuchowska w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że chciałaby spróbować swoich sił w nowych produkcjach i chętnie podjęłaby się jakiejś metamorfozy. Zapytana o to, czy widziałaby się w filmie Patryka Vegi wyznała, że praca z twórcą Botoksu i Kobiet mafii mogłaby być dla niej zwrotem w karierze. 

„Byłam zachwycona jego »Pitbullem«. Patryk jest jednym z nielicznych reżyserów, który nie boi się łamać stereotypów i obsadza aktorów wbrew ich warunkom, uzyskując w ten sposób zaskakujące efekty. Dla mnie mógłby to być nowy, przełomowy etap w karierze zawodowej. Jestem ciekawa, jak on by mnie widział w swoim filmie. Wręcz umieram z ciekawości’’.

Jak na razie w produkcji Vegi się nie pojawi, ale dla fanów jej talentu mamy dobrą wiadomość. Wygląda na to, że aktorka zadomowiła się już w stacji TVN, gdyż niebawem stacja ogłosi kolejny serial z jej udziałem. My z niecierpliwością czekamy na jej kolejną kreację aktorską!  

1/5
Małgorzata Kożuchowska, VIVA! grudzień 2015
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

To już koniec przygód serialowej Moniki Boreckiej. Druga szansa zniknie z ekranów naszych telewizorów. Dlaczego?

2/5
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 2011
Copyright @Marlena Bielińska
2/5

„Zdecydowaliśmy o zakończeniu Drugiej szansy, szóstego sezonu nie będzie. Tak naprawdę już poprzednia seria miała być ostatnią, ale wobec dobrych wyników zdecydowaliśmy się na dodatkowe dziesięć odcinków. Teraz też zaczęliśmy sezon z bardzo dobrą oglądalnością i uważam, że to jest naprawdę duży sukces, zwłaszcza że zmierzyliśmy się z trudnym tematem”, mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora pogramowego.

3/5
Kożuchowska, FB
Copyright @
3/5

Czy to oznacza, że spektakularna kariera Małgorzaty Kożuchowskiej dobiega końca? Fani z zapartym tchem śledzili losy serialowej Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska w tej roli), agentki gwiazd i producentki telewizyjnej, którą skazano za handel narkotykami. 

4/5
Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Mateusz Stankiewicz
4/5

Uspokajamy, choć serial Druga Szansa zniknie z naszych ekranów, to stacja TVN już planuje kolejny serial z udziałem aktorki. Co to będzie?

5/5
Małgorzata Kożuchowska jest uzależniona od kawy, Małgorzata Kożuchowska pije kawę, Kożuchowska, kawa
Copyright @Materiały prasowe
5/5

„Mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem. O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku”, wyjawił Bogdan Czaja. Będziecie oglądać nowy serial z udziałem gwiazdy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.