Kardashianowie
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZDA

Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

Weronika Bruździak-Gębura 30 listopada 2016 12:15
Kardashianowie
Fot. materiały prasowe

Przerwa w zdjęciach programu „Z Kamerą u Kardashianów”! Czy to koniec najsłynniejszego reality show na świecie?

 

Życie rodziny Kardashianów od 2007 roku

181 odcinków, 12 sezonów, 9 lat. Widzowie kanału E! długo podglądali życie rodziny Kardashianów.  Pierwszy odcinek show został wyemitowany w październiku 2007 roku. Kourtney, Kim, Khloe, Rob, Kendall, Kylie, Kris i Caitlyn (wcześniej jako Bruce) – to oni pokazywali swoje codzienne życie, wzloty i upadki, skandale, miłości i rozwody. Dzięki show Kim Kardashian zyskała rozpoznawalność na całym świecie. Program już od pierwszego sezonu oglądało kilka milionów widzów. Show jest żyłą złota. Rodzina Kardashianów dorobiła się dzięki niemu sporej fortuny. Każdy z nich ma własną willę, nawet najmłodsza, 19-letnia Kylie.

 

Produkcję wstrzymano po napadzie w Paryżu

Produkcja została wstrzymana 3 października. To wtedy Kim Kardashian została napadnięta w hotelu w Paryżu. Z dnia na dzień wycofała się z życia publicznego, od którego wcześniej nie stroniła. Gdy już miała wrócić na salony, problemy zaczął mieć jej maż, Kanye West. Tydzień temu media obiegła informacja, że raper załamał się z powodu problemów finansowych i trafił na obserwację psychiatryczną. Sytuacja jest poważna – Kanye wciąż przebywa w szpitalu.

 

Z tego powodu zdecydowano o wstrzymaniu zdjęć przynajmniej do końca roku. Podobno produkcja ma wystarczającą ilość materiału, by dokończyć sezon. Zapewne niebawem dowiemy się, jaka jest ostateczna decyzja. Pewne jest to, że będą to pierwsze święta Bożego Narodzenia od lat, które Kardashianowie spędzą bez kamer.

 

Polecamy też: O zmianie płci, dzieciach i trzech małżeństwach. Caitlyn Jenner zapowiada swoją biografię​

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.