Kardashianowie
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZDA

Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

Weronika Bruździak-Gębura 30 listopada 2016 12:15
Kardashianowie
Fot. materiały prasowe

Przerwa w zdjęciach programu „Z Kamerą u Kardashianów”! Czy to koniec najsłynniejszego reality show na świecie?

 

Życie rodziny Kardashianów od 2007 roku

181 odcinków, 12 sezonów, 9 lat. Widzowie kanału E! długo podglądali życie rodziny Kardashianów.  Pierwszy odcinek show został wyemitowany w październiku 2007 roku. Kourtney, Kim, Khloe, Rob, Kendall, Kylie, Kris i Caitlyn (wcześniej jako Bruce) – to oni pokazywali swoje codzienne życie, wzloty i upadki, skandale, miłości i rozwody. Dzięki show Kim Kardashian zyskała rozpoznawalność na całym świecie. Program już od pierwszego sezonu oglądało kilka milionów widzów. Show jest żyłą złota. Rodzina Kardashianów dorobiła się dzięki niemu sporej fortuny. Każdy z nich ma własną willę, nawet najmłodsza, 19-letnia Kylie.

 

Produkcję wstrzymano po napadzie w Paryżu

Produkcja została wstrzymana 3 października. To wtedy Kim Kardashian została napadnięta w hotelu w Paryżu. Z dnia na dzień wycofała się z życia publicznego, od którego wcześniej nie stroniła. Gdy już miała wrócić na salony, problemy zaczął mieć jej maż, Kanye West. Tydzień temu media obiegła informacja, że raper załamał się z powodu problemów finansowych i trafił na obserwację psychiatryczną. Sytuacja jest poważna – Kanye wciąż przebywa w szpitalu.

 

Z tego powodu zdecydowano o wstrzymaniu zdjęć przynajmniej do końca roku. Podobno produkcja ma wystarczającą ilość materiału, by dokończyć sezon. Zapewne niebawem dowiemy się, jaka jest ostateczna decyzja. Pewne jest to, że będą to pierwsze święta Bożego Narodzenia od lat, które Kardashianowie spędzą bez kamer.

 

Polecamy też: O zmianie płci, dzieciach i trzech małżeństwach. Caitlyn Jenner zapowiada swoją biografię​

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…