Kardashianowie
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA GWIAZDA

Koniec show Kardashianów? Z ich domu zniknęły kamery

Weronika Bruździak-Gębura 30 listopada 2016 12:15
Kardashianowie
Fot. materiały prasowe

Przerwa w zdjęciach programu „Z Kamerą u Kardashianów”! Czy to koniec najsłynniejszego reality show na świecie?

 

Życie rodziny Kardashianów od 2007 roku

181 odcinków, 12 sezonów, 9 lat. Widzowie kanału E! długo podglądali życie rodziny Kardashianów.  Pierwszy odcinek show został wyemitowany w październiku 2007 roku. Kourtney, Kim, Khloe, Rob, Kendall, Kylie, Kris i Caitlyn (wcześniej jako Bruce) – to oni pokazywali swoje codzienne życie, wzloty i upadki, skandale, miłości i rozwody. Dzięki show Kim Kardashian zyskała rozpoznawalność na całym świecie. Program już od pierwszego sezonu oglądało kilka milionów widzów. Show jest żyłą złota. Rodzina Kardashianów dorobiła się dzięki niemu sporej fortuny. Każdy z nich ma własną willę, nawet najmłodsza, 19-letnia Kylie.

 

Produkcję wstrzymano po napadzie w Paryżu

Produkcja została wstrzymana 3 października. To wtedy Kim Kardashian została napadnięta w hotelu w Paryżu. Z dnia na dzień wycofała się z życia publicznego, od którego wcześniej nie stroniła. Gdy już miała wrócić na salony, problemy zaczął mieć jej maż, Kanye West. Tydzień temu media obiegła informacja, że raper załamał się z powodu problemów finansowych i trafił na obserwację psychiatryczną. Sytuacja jest poważna – Kanye wciąż przebywa w szpitalu.

 

Z tego powodu zdecydowano o wstrzymaniu zdjęć przynajmniej do końca roku. Podobno produkcja ma wystarczającą ilość materiału, by dokończyć sezon. Zapewne niebawem dowiemy się, jaka jest ostateczna decyzja. Pewne jest to, że będą to pierwsze święta Bożego Narodzenia od lat, które Kardashianowie spędzą bez kamer.

 

Polecamy też: O zmianie płci, dzieciach i trzech małżeństwach. Caitlyn Jenner zapowiada swoją biografię​

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!