Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Kuba Wojewódzki, konflikty gwiazd
Fot. VIVA!
O TYM JEST GŁOŚNO

Kuba Wojewódzki odpowiada na krytyczne słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk! Prezenterka nie pozostaje dłużna…

VIVA! 22 stycznia 2018 20:45
Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Kuba Wojewódzki, konflikty gwiazd
Fot. VIVA!

 

Wymiana zdań między Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kubą Wojewódzkim przybiera na sile. Dziennikarz umieścił na Facebooku wpis, w którym odpowiada na mocne słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan dotyczące udziału Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Wojewódzki przestrzega Rozenek, by ta nie wypowiadała się na temat bliskich mu osób. Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się właśnie oświadczenie, w którym odpowiada ona na komentarz kolegi z branży. O co chodzi w tym konflikcie?

 

Polecamy: „To klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’. Małgorzata i Radosław Majdanowie ostro o udziale Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami’’!

oraz: Czarny charakter polskiego show-biznesu czy ofiara medialnej nagonki? Oto osiem powodów, przez które Renata Kaczoruk musi walczyć z hejtem

 

Oświadczenie Kuby Wojewódzkiego na Facebooku

Na Facebooku Kuby Wojewódzkiego pojawiło się dziś oświadczenie, które dziennikarz kieruje do Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy”, pisze Kuba Wojewódzki. 

 

1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż »Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej«.

2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie?”, czytamy w oświadczeniu.

 

Na koniec dziennikarz życzył parze samych sukcesów i powodzenia z nowym programem, bo „przecież pracujemy w jednej stacji”.

 

 

Instagram Małgorzaty Rozenek: oświadczenie skierowane do Kuby Wojewódzkiego

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan przed kilkoma minutami pojawiła się odpowiedź, skierowana do Kuby Wojewódzkiego. Co napisała prowadząca „Projekt Lady”? „Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…

1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań.

2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła 🙂 Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach”, czytamy. 

 

 

Oświadczenia Rozenek i Wojewódzkiego w social mediach. O co chodzi?

Wymiana zdań między Rozenek a Wojewódzkim narodziła się podczas emisji pierwszej edycji programu „Azja Express”, gdzie uczestnikami była właśnie Małgosia z mężem oraz Renata Kaczoruk, partnerka Kuby Wojewódzkiego. Panie nie zapałały do siebie sympatią, co dało się zauważyć w emitowanych odcinkach. Spór miał swoją kontynuację po zakończeniu show. Do medialnych odpowiedzi przyłączył się Kuba Wojewódzki, który odniósł się do koleżanki ze stacji w wywiadzie dla „Playboya”. Insynuacje dziennikarza doprowadziły do sprawy sądowej, ale jak się okazuje gwiazdy stacji TVN wciąż na łamach social mediów wymieniają swoje poglądy. Czy dojdą do porozumienia?

 

Zobacz także: Czarny charakter „Azja Express”. 8 powodów przez które nikt nie lubi Renaty Kaczoruk

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.