Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Kuba Wojewódzki, konflikty gwiazd
Fot. VIVA!
O TYM JEST GŁOŚNO

Kuba Wojewódzki odpowiada na krytyczne słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan o Renacie Kaczoruk! Prezenterka nie pozostaje dłużna…

VIVA! 22 stycznia 2018 20:45
Małgorzata Rozenek-Majdan kontra Kuba Wojewódzki, konflikty gwiazd
Fot. VIVA!

 

Wymiana zdań między Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kubą Wojewódzkim przybiera na sile. Dziennikarz umieścił na Facebooku wpis, w którym odpowiada na mocne słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan dotyczące udziału Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”. Wojewódzki przestrzega Rozenek, by ta nie wypowiadała się na temat bliskich mu osób. Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się właśnie oświadczenie, w którym odpowiada ona na komentarz kolegi z branży. O co chodzi w tym konflikcie?

 

Polecamy: „To klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’. Małgorzata i Radosław Majdanowie ostro o udziale Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami’’!

oraz: Czarny charakter polskiego show-biznesu czy ofiara medialnej nagonki? Oto osiem powodów, przez które Renata Kaczoruk musi walczyć z hejtem

 

Oświadczenie Kuby Wojewódzkiego na Facebooku

Na Facebooku Kuby Wojewódzkiego pojawiło się dziś oświadczenie, które dziennikarz kieruje do Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy”, pisze Kuba Wojewódzki. 

 

1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż »Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej«.

2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie?”, czytamy w oświadczeniu.

 

Na koniec dziennikarz życzył parze samych sukcesów i powodzenia z nowym programem, bo „przecież pracujemy w jednej stacji”.

 

 

Instagram Małgorzaty Rozenek: oświadczenie skierowane do Kuby Wojewódzkiego

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan przed kilkoma minutami pojawiła się odpowiedź, skierowana do Kuby Wojewódzkiego. Co napisała prowadząca „Projekt Lady”? „Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…

1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań.

2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła 🙂 Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach”, czytamy. 

 

 

Oświadczenia Rozenek i Wojewódzkiego w social mediach. O co chodzi?

Wymiana zdań między Rozenek a Wojewódzkim narodziła się podczas emisji pierwszej edycji programu „Azja Express”, gdzie uczestnikami była właśnie Małgosia z mężem oraz Renata Kaczoruk, partnerka Kuby Wojewódzkiego. Panie nie zapałały do siebie sympatią, co dało się zauważyć w emitowanych odcinkach. Spór miał swoją kontynuację po zakończeniu show. Do medialnych odpowiedzi przyłączył się Kuba Wojewódzki, który odniósł się do koleżanki ze stacji w wywiadzie dla „Playboya”. Insynuacje dziennikarza doprowadziły do sprawy sądowej, ale jak się okazuje gwiazdy stacji TVN wciąż na łamach social mediów wymieniają swoje poglądy. Czy dojdą do porozumienia?

 

Zobacz także: Czarny charakter „Azja Express”. 8 powodów przez które nikt nie lubi Renaty Kaczoruk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.