Ewa Minge, Monika Zamachowska konflikt
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek; Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Minge odpowiedziała na osobisty atak: „Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydką w środku”. Czy to koniec konfliktu?

Weronika Kostyra 7 stycznia 2018 19:30
Ewa Minge, Monika Zamachowska konflikt
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek; Mateusz Stankiewicz/AF Photo

 

Konflikt Moniki Zamachowskiej z Aleksandrą Justą i dziećmi jej męża od początku budzi kontrowersje. Wypowiedzi dziennikarki spotykają się z dużą krytyką. Nikt jednak nie spodziewał się, że kiedy Ewa Minge zabrała głos w tej sprawie, też zostanie stroną konfliktu.

 

Ewa Minge krytykuje Monikę Zamachowską?

Monika Zamachowska od miesięcy przy okazji wywiadów często narzekała wysokość alimentów, które musi płacić jej mąż byłej żonie i dzieciom. Czwartego stycznia Ewa Minge opublikowała dość tajemniczy wpis, w którym krytykuje kobiety, które „są udziałowcami tematu »jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża«”. Stwierdziła w nim, że jest to „słabe jak cholera, ale horror pojawia się w sytuacji, kiedy kobieta, niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera, bierze się za niszczenie dzieci i w ramach słodyczy i trzepotu rzęs, cudownie podszeptuje mu różne tematy, skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia”.

 

Zobacz też: Poruszające wyznanie Moniki Zamachowskiej: „Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie”

oraz: Konflikt w rodzinie Zamachowskich przybiera na sile! Zbigniew Zamachowski ostro o dzieciach i żonie!

Słowa Moniki Zamachowskiej znowu wywołają burzę? Prezenterka szczerze o córce Zbigniewa Zamachowskiego!

 

Niewiele później Monika Zamachowska na swoim profilu opublikowała zdjęcie Ewy Minge z mężczyzną u boku i podpisała je: „Ludzie listy piszą... Takie ładne zdjęcie pani Evy z mężem dostałam, to publikuję, oczywiście za zgodą autora. To chyba jeszcze z narzeczeńskich czasów? A jaka obfita korespondencja z Zielonej Góry przyszła z tym zdjęciem! Cieszę się, że są wśród nas autorytety moralne. Wprawdzie mawiano: nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni, ale jeśli ktoś naprawdę jest wzorem cnót, to zawsze warto wysłuchać. Internauci od razu zwrócili uwagę na nieeleganckie zachowanie, ponieważ Ewa Minge jest znana z dbałości o prywatność swojej rodziny, a w swoich poście nie wymieniła nazwiska Moniki Zamachowskiej, choć w dość oczywisty sposób odnosił się on do niej. Zdjęcie to zostało później usunięte, lecz projektantka nie pozostawiła tego osobistego ataku bez odpowiedzi i zdecydowała się na długi komentarz: W zasadzie brak mi słów, bo normalnemu człowiekowi powinno zabraknąć słów i pomysłu na skomentowanie tego ,co ta kobieta zrobiła . W każdym moim poście podkreślałam ,ze chodzi tylko o ciszę medialną dla dobra dzieci a nie racje . Te udowadnia się w sądach za zamkniętymi drzwiami . Dzieci i ich matka w tej sprawie milczą lub proszą ,błagają panią Z o zaprzestanie rozmów publicznych na ich temat . A ta dalej jątrzy kalecząc je . Nie interesuje mnie wielkość i słuszność alimentów ,miłość państwa Zamachowskich i jakość pożycia seksualnego . Interesuje mnie kim trzeba być, żeby niszczyć DZIECI PRÓŻNYM PUSTYM KOMENTOWANIEM ICH SYTUACJI W MEDIACH !?!?!”, napisała.

 

Wyjaśniła też kim jest mężczyzna ze zdjęcia: „To zdjęcie zostało zrobione koło mojej fundacji ,która zajmuje się wspieraniem szerokim ludzi bardzo ciężko chorych @fundacjablackbutterflies . Człowiek ten 3 godziny wcześniej wyszedł ze szpitala po przeszczepie nerki ,który poprzedziło 5 lat ciężkich dializ. Jest osobą prywatną i bardzo mi przykro ,ze został narażony na upublicznienie jego wizerunku z prywatnej sytuacji i spotkania zawodowego dotyczącego min mojej fundacji.

 

 

Moi drodzy ❤️ takie zdjęcie dzisiaj na swoim profilu zamieściła Monika Zamachowska . Dorzuciła opis ,ze takie ładne zdjęcie dostała moje i mojego męża i zamieszcza za zgodą autora ...?Jest to jak wyjaśnia jej odpowiedz na rzekomą ,moją ocenę jej postępowania . Zaznaczę ,ze w moich postach dotyczących "nowych żon " nie umieściłam ani Nazwiska ani zdjęcia pani Zamachowskiej . Ale uderz o stół i nożyce zabrzęczą . Te nie zabrzęczały a ....w zasadzie brak mi słów ,bo normalnemu człowiekowi powinno zabraknąć słów i pomysłu na skomentowanie tego ,co ta kobieta zrobiła . W każdym moim poście podkreślałam ,ze chodzi tylko o ciszę medialną dla dobra dzieci a nie racje . Te udowadnia się w sądach za zamkniętymi drzwiami . Dzieci i ich matka w tej sprawie milczą lub proszą ,błagają panią Z o zaprzestanie rozmów publicznych na ich temat . A ta dalej jątrzy kalecząc je . Nie interesuje mnie wielkość i słuszność alimentów ,miłość państwa Zamachowskich i jakość pożycia seksualnego . Interesuje mnie kim trzeba być ,żeby niszczyć DZIECI PRÓŻNYM PUSTYM KOMENTOWANIEM ICH SYTUACJI W MEDIACH !?!?! Co do człowieka ze zdjęcia . Otóż zdjęcie ,to zostało zrobione koło mojej fundacji ,która zajmuje się wspieraniem szerokim ludzi bardzo ciężko chorych @fundacjablackbutterflies . Człowiek ten 3 godziny wcześniej wyszedł ze szpitala po przeszczepie nerki ,który poprzedziło 5lat ciężkich dializ .Jest osobą prywatną i bardzo mi przykro ,ze został narażony na upublicznienie jego wizerunku z prywatnej sytuacji i spotkania zawodowego dotyczącego min mojej fundacji . Smutne ,ze ta pani pracuje w mediach publicznych ,które rzekomo tak dbają o obywateli i misje . Moją misją jest pomaganie ludziom chorym. Jest to mój ostatni komentarz na ten temat i gwarantuje ,ze ta sprawa będzie miała bardzo poważne konsekwencje prawne .Co do chronienia wizerunku...np.Mój młodszy syn nie występuje nigdzie medialnie ,bo sobie ceni prywatność i nie życzy ... . Nie jest ani brzydki ani ułomny a i to nie byłoby wstydem . Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydka w środku . Ułomność prawdziwa mieści się zawsze w sercu i duszy co rzutuje na głowę

Post udostępniony przez Eva Minge (@eva_minge)

 

Całą sytuację podsumowała w ten sposób: Jest to mój ostatni komentarz na ten temat i gwarantuje, ze ta sprawa będzie miała bardzo poważne konsekwencje prawne .Co do chronienia wizerunku...np. Mój młodszy syn nie występuje nigdzie medialnie ,bo sobie ceni prywatność i nie życzy ... . Nie jest ani brzydki ani ułomny a i to nie byłoby wstydem . Pani Zamachowska jest przepiękną kobietą zewnętrznie i wprost proporcjonalnie brzydka w środku . Ułomność prawdziwa mieści się zawsze w sercu i duszy co rzutuje na głowę”, zakończyła.

 

Kolejnej odpowiedzi ze strony Moniki Zamachowskiej nie było. Pod jednym z nowszych zdjęć fanka zapytała ją o konflikt z projektantką, na co dziennikarka odpisała: „Pani Magdo, dajmy już spokój temu spokój. Ferie się zbliżają, dziećmi trzeba się zająć.... Niech każdy zajmie się swoimi problemami. Co pani na to?”.

 

Zobacz także: Monika Zamachowska o mężu: „Odebranie listu poleconego nastręcza problemów. W sytuacjach trudnych idzie spać’’

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.