Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Woźniak-Starak w ogniu krytyki! Wywiad dziennikarki z Joanną Krupą w „Dzień Dobry TVN” oburzył widzów i internautów. Dlaczego?

Konrad Szczęsny 15 stycznia 2018 13:00
Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Niedzielny odcinek Dzień Dobry TVN przeszedł do historii polskiej telewizji. Wszystko za sprawą wywiadu, który z Joanną Krupą przeprowadzali Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Meller. Choć rozmowa miała dotyczyć akcji charytatywnych, w tym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i piosenki „CHWDP” („Chcę Wam Dać Psa”), nagranej z myślą o zwierzętach w schronisku w Celestynowie, przybrała ona niespodziewany obrót i oburzyła widzów oraz internautów. Dlaczego?

 

Zobacz też: Joanna Krupa szczerze o upokorzeniu przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Czy modelka ma prezenterce za złe zachowanie w „Dzień Dobry TVN”? EKSKLUZYWNE VIDEO

oraz: Joanna Krupa niczym Snoop Dogg rapująca w teledysku?! Zobaczcie o co chodzi z wyjątkową akcją CHWDP

Joanna Krupa ma drugi pierścionek zaręczynowy wart aż dwa miliony złotych! Zobacz, jak wygląda i porównaj go z poprzednim

 

Joanna Krupa w wywiadzie z Agnieszką Woźniak-Starak i Marcinem Mellerem w „Dzień Dobry TVN”

Uwielbiana przez Polaków Joanna Krupa pojawiła się w niedzielny poranek w programie śniadaniowym stacji, by porozmawiać o akcjach charytatywnych, m.in. wspieraniu WOŚP. Rozmowa, którą prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak i Marcin Meller utrzymana była jednak w tonie, który wywołał falę krytyki w Internecie. W dyskusję włączyła się nawet... Doda!

Kiedy po raz pierwszy wsparłaś WOŚP?”, zapytała wyraźnie szukająca zwady prezenterka. Po programie widzowie nie mieli wątpliwości, że w ten sposób chciała zasugerować, iż włączanie się w akcje charytatywne to dla Joanny Krupy sposób na autopromocję. 

Później było już tylko gorzej: gdy rozmowa zeszła na życie prywatne modelki i jej nowy związek, Agnieszka Woźniak-Starak, ku zaskoczeniu widzów, zadała pytanie sugerujące, że jurorka „Top model” jest zbyt ekstrawertyczna i niepotrzebnie zdradza szczegóły dotyczące na przykład relacji łączących ją z mężczyznami.

Zdradzasz dużo swojej prywatności, nie miałaś ochoty ugryźć się kiedyś w język?”, zapytała kwaśno żona Piotra Woźniaka-Staraka.

Joanna Krupa wykazała się profesjonalizmem i odpowiadała na zaczepki prezenterki ze stoickim spokojem. Wyjaśniła jedynie, że jej nowy partner jest osobą skrytą, która nie chce pokazywać się na salonach i zależy mu na ochronie prywatności. Rozmowa zeszła w końcu na akcję CHWDP (modelka miała na sobie koszulkę z tym napisem w trakcie programu). To utwór nagrany przez modelkę, który ma zachęcać do adopcji czworonogów (powszechnie obraźliwy skrót w tym wypadku oznacza „chcę wam dać psa”) i ma za zadanie odczarować złą sławę napisu, spotykanego często na murach. Takie tłumaczenie nie przekonało jednak Marcina Mellera, współprowadzącego w niedzielę „Dzień Dobry TVN”.

Nie rozumiem połączenia pomocy zwierzętom z obrażaniem policjantów. Ten skrót mi się kojarzy z bandytami stadionowymi”, stwierdził oburzony dziennikarz.

Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. East News

Joanna Krupa w niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN” w koszulce „CHWDP”

Zobacz też: Joanna Krupa spędziła Sylwestra z ukochanym! Mamy pełne namiętności zdjęcia pary. Zobacz, jak okazują sobie czułość

oraz: Joanna Krupa opowiedziała nam o ślubie z nowym partnerem i zdradziła, kiedy zamierza zajść w ciążę! EKSKLUZYWNE VIDEO

oraz: Joanna Krupa o bulwersującym filmiku pełnym wulgaryzmów. Jak modelka walczy z hejtem i oskarżeniami o niemoralne zachowanie? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Fani krytykują zachowanie Agnieszki Woźniak-Starak w „Dzień Dobry TVN”

Po emisji tego fragmentu „Dzień Dobry TVN” na oficjalnym fanpejdżu programu na Facebooku rozpętała się burza. Widzowie nie zostawili na Agnieszce Woźniak-Starak suchej nitki. Skrytykowano także ton wypowiedzi Marcina Mellera.

Bardzo nieładne zachowanie pani Agnieszki Szulim w ddtvn, za to Pani Joanna super. Klasa, wdzięk i ogromne serce”, stwierdziła jedna z fanek.

Asiu Gratuluje taktu i cierpliwosci! Szulim jest juz skonczona! Dobrze ze ma bogatego męża!”, napisała inna.

Joanna Krupa podziękowała za wyrazy uznania i słowa wsparcia i dyplomatycznie stwierdziła, że  „Agnieszka widocznie nie jest szczęśliwa w domu”. 

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Joanna Krupa nagrywa debiutancki singiel. Zobacz zdjęcia ze studia i planu teledysku. „Asia rozważa zgłoszenie go do krajowych eliminacji przed Eurowizją 2018”

Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. East News

Agnieszka Woźniak-Starak w niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN”

 

Doda o wywiadzie Agnieszki Woźniak-Starak z Joanną Krupą w „Dzień Dobry TVN”

Co ciekawe, w dyskusję na fanpejdżu „Dzień Dobry TVN” włączyła się sama... Doda! Jej komentarz wywołał duże kontrowersje, gdyż wiadomo, iż piosenkarka od czterech lat jest skonfliktowana z Agnieszką Woźniak-Starak.

Joanna Krupa następnym razem pożyczę Ci pistolet...na „wodę”, napisała złośliwie wokalistka.

 

Zobacz też: Zdjęcie Magdy Mołek z liceum wywołało burzę na Instagramie! Jej fani uderzają w Małgorzatę Rozenek-Majdan. Dlaczego?

 

Agnieszka Woźniak-Starak broni się na Instagramie z wpadki w „Dzień Dobry TVN”

Całe zamieszanie wyraźnie dotknęło prezenterkę, która prowadziła niedzielne wydanie programu, ponieważ zamieściła na swoim Instastories skrypt scenariusza odcinka, który miał zasugerować widzom i internautom, że wydawcy oczekiwali od niej takiego tonu rozmowy z Joanną Krupą.

Konflikt Joanny Krupy i Agnieszki Szulim-Badziak-Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN
Fot. Instagram @agnieszkawozniakstarak

To jednak zupełnie nie przekonało internautów (tym bardziej, że wersja ze scenariusza „czy nie żałuje, że tak otwarcie mówiła o swoim życiu prywatnym” wyraźnie różni się od formy pytania zadanej na wizji „nie miałaś ochoty ugryźć się kiedyś w język”), którzy zarzucili prezenterce brak profesjonalizmu i niepotrzebne poniżanie Joanny Krupy formą zadawanych pytań.

 

Zobacz też: Słowa Anny Kalczyńskiej podczas programu „Dzień dobry TVN” zszokowały widzów: „Moje dziewczynki czekają aż babcia umrze”

Joanna Krupa odpowiada Agnieszce Woźniak-Starak

Joanna Krupa z właściwym sobie dystansem zamieściła na Facebooku filmik, w którym wykonuje swój hit „Chcę wam dać psa” w towarzystwie współpracowników. Podpisała go:

Just a normal sunday for #JKRU w @justyna_bulinska @piotrek24 . Our version of the Music Video 😂😂😂😂😂 Nasza wersja #CHWDP klip w niedziele. Specjalna dedykacja dla Pani A. ❤️❤️❤️❤️❤️🎤 #adoptdontshop #adoptujniekupuj❤ #chcewamdacpsa. Przesyłacie swoje wersje i najlepsze Video wygra kolacje ze mną @snlpolska”, napisała modelka.

 

Czy uważasz, że Agnieszka Woźniak-Starak wykazała się w niedzielnym wydaniu „Dzień Dobry TVN” brakiem profesjonalizmu?

 

Stylizacje na Paszportach Polityki 2018
Fot. East News

 

Zobacz też: Anna Kalczyńska komentuje kontrowersyjny żart z „Dzień Dobry TVN”, który oburzył widzów: „Babcia mówi, że jeszcze musicie poczekać”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.