Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Kowalska wróciła na scenę! Zagrała wyjątkowy koncert w Ciechanowie

Wokalistka nie uniknęła jednak słów krytyki...

Redakcja VIVA! 3 maja 2020 13:45
Kasia Kowalska, VIVA! sierpień 2018, 17/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Kasi Kowalskiej. Pod koniec marca wokalistka przekazała fanom niepokojącą wiadomość o córce. „Dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Czy zgadzam się na jej intubację”, wyznała wtedy. Dziś Ola czuje się znacznie lepiej, a Kasia Kowalska powróciła na scenę z wyjątkowym koncertem.

Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie

Ze względu na pandemię choroby Covid-19, z którą zmaga się cały świat, w wielu krajach wprowadzono nadzwyczajne środki ostrożności, także w Polsce. Odwołane są m.in. koncerty i imprezy masowe, ale artyści pamiętają o fanach i organizują z nimi spotkania wirtualne.

Niektóre gwiazdy biorą udział w większych inicjatywach, i jedną z nich jest Kasia Kowalska. 2. maja zagrała wyjątkowy koncert w Ciechanowie – scenę ustawiono na świeżym powietrzu pomiędzy budynkami mieszkalnymi, aby mieszkańcy uczestniczyli w koncercie nie wychodząc ze swoich domów, stojąc na balkonach, albo wyglądając z okien.

Artystka promiennie uśmiechała się do fanów, nie ukrywając, jak bardzo ulżyło jej po otrzymaniu wspaniałych wieści o lepszym samopoczuciu córki, Oli Kowalskiej.

Wiele osób wsparło ten pomysł, ale niektórzy skrytykowali samą organizację koncertu. Okazało się, że pod scenę przyszło sporo osób, więc pomimo tego, że słuchacze w większości mieli na sobie maseczki ochronne, organizatorom wytknięto poważne zaniedbania.

W komentarzach na Instagramie Kasi Kowalskiej również nie brakuje gorzkich słów – fani zarzucają jej, że pomimo swoich apeli o pozostawanie w domach, sama się do nich nie stosuje.

Czy te krytyczne opinie są słuszne?

Kasia Kowalska, Ciechanów, koncert, koronawirus
Fot. AKPA

Kasia Kowalska, Ciechanów, koncert, koronawirus
Fot. AKPA

Kasia Kowalska, Ciechanów, koncert, koronawirus
Fot. AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.