Jacek Rozenek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
ZE ŚWIATA MODY

Jacek Rozenek po raz pierwszy po udarze o swoim stanie zdrowia!

Koleżanka aktora opublikowała poruszające wideo

Sabina Zięba 3 czerwca 2019 22:30
Jacek Rozenek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W marcu w trakcie spektaklu w warszawskim Teatrze Kamienica, Jacek Rozenek zasłabł i trafił do szpitala. Podejrzewano przemęczenie, a znajomi zdradzili wówczas, że wykryto u niego stan przedzawałowy. Kilka miesięcy później, bo w połowie maja, aktor znów znalazł się w szpitalu - tym razem przez udar. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim, a media spekulują, że stracił mowę. Jak jest naprawdę?

Stan zdrowia Jacka Rozenka

Choć wiele osób sądzi, że gwiazdor doznał częściowego paraliżu jednej strony ciała oraz nie może mówić, okazało się to nieprawdą. Wątpliwości, co do stanu zdrowia Jacka Rozenka, zostały rozwiane przez filmik, który opublikowała na swoim Instagramie jego koleżanka z planu serialu Barwy Szczęścia, Adrianna Biedrzyńska.

Na ujęciach w szpitalu widać aktora, który czyta fragment scenariusza i wyznaje: „Cześć! Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuję za wsparcie. Do zobaczenia”.

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy dopingujących Rozenka oraz liczne słowa otuchy m. in. „Z modlitwą i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Dużo sił i cierpliwości”, „My też pozdrawiamy i trzymamy kciuki”, „Już jest dobrze, a będzie lepiej”, „Wszystkiego najlepszego dla Pana Jacka”. Dołączamy się do życzeń!  

Jacek Rozenek pozdrawia fanów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jacek @rozenekjacek POZDRAWIA ❤️❤️❤️ @barwyszczescia.official @sebastianblaszczak

Post udostępniony przez Adrianna Biedrzynska 💋💋💋 (@adrianna_biedrzynska)

Andrzejki w klubie The View, Jacek Rozenek
Fot. Mat. promocyjne

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!