Jacek Rozenek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
ZE ŚWIATA MODY

Jacek Rozenek po raz pierwszy po udarze o swoim stanie zdrowia!

Koleżanka aktora opublikowała poruszające wideo

Sabina Zięba 3 czerwca 2019 22:30
Jacek Rozenek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W marcu w trakcie spektaklu w warszawskim Teatrze Kamienica, Jacek Rozenek zasłabł i trafił do szpitala. Podejrzewano przemęczenie, a znajomi zdradzili wówczas, że wykryto u niego stan przedzawałowy. Kilka miesięcy później, bo w połowie maja, aktor znów znalazł się w szpitalu - tym razem przez udar. Teraz porusza się na wózku inwalidzkim, a media spekulują, że stracił mowę. Jak jest naprawdę?

Stan zdrowia Jacka Rozenka

Choć wiele osób sądzi, że gwiazdor doznał częściowego paraliżu jednej strony ciała oraz nie może mówić, okazało się to nieprawdą. Wątpliwości, co do stanu zdrowia Jacka Rozenka, zostały rozwiane przez filmik, który opublikowała na swoim Instagramie jego koleżanka z planu serialu Barwy Szczęścia, Adrianna Biedrzyńska.

Na ujęciach w szpitalu widać aktora, który czyta fragment scenariusza i wyznaje: „Cześć! Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuję za wsparcie. Do zobaczenia”.

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy dopingujących Rozenka oraz liczne słowa otuchy m. in. „Z modlitwą i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Dużo sił i cierpliwości”, „My też pozdrawiamy i trzymamy kciuki”, „Już jest dobrze, a będzie lepiej”, „Wszystkiego najlepszego dla Pana Jacka”. Dołączamy się do życzeń!  

Jacek Rozenek pozdrawia fanów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jacek @rozenekjacek POZDRAWIA ❤️❤️❤️ @barwyszczescia.official @sebastianblaszczak

Post udostępniony przez Adrianna Biedrzynska 💋💋💋 (@adrianna_biedrzynska)

Andrzejki w klubie The View, Jacek Rozenek
Fot. Mat. promocyjne

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.