James Hewitt, księżna Diana
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Były kochanek księżnej Diany walczy o życie. Jakie tajemnice skrywał ich związek?

Olga Figaszewska 16 maja 2017 06:00
James Hewitt, księżna Diana
Fot. East News

Dawna miłość księżnej Diany, James Hewitt walczy o życie po ataku serca oraz rozległym wylewie. W jakim jest stanie?

 

59-letni, były oficer armii brytyjskiej pozostaje w ciężkim stanie. James Hewitt poddał się operacji, ze względu na długotrwałą chorobę. Lekarze dają mu małą szansę na pełne wyzdrowienie. Krewni Hewitta zaznaczają, że walczył do końca. Nikt nie spodziewał się, że operacja może zakończyć się komplikacjami. Porucznik został przeniesiony do innego szpitala, w którym został objęty odpowiednią opieką. Mężczyzna  przebywa na oddziale intensywnej terapii.

 

Jego choroba pojawiła się kilka tygodni po wywiadzie,  w którym stanowczo zdementował to, że jest ojcem księcia Harry'ego. Już wtedy wyglądał kiepsko. Rzeczniczka Hewitta potwierdziła, informacje o pogarszającym się stanie zdrowia. 

 

Zobacz też: „Ta plotka dobrze się sprzedaje”. Kochanek księżnej Diany o tym, czy jest ojcem księcia Harry'ego

 

Romans księżnej Diany i Jamesa Hewitta

Nie jest tajemnicą, że małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola nie należało do szczęśliwych. Przez kłótnie z mężem Karolem zmagała się z bulimią, samookaleczaniem i próbami samobójczymi. W rodzinie królewskiej nie brakowało skandali i romansów. Od 1985 roku małżeństwo było jedynie formalnością. Gwoździem do trumny okazał się romans księcia z Camillą Parker Bowles. Związek Hewitta z lady Di trwał 5 lat. Para spotykała się już po narodzeniu Harry'ego w latach 1986-1991. Księżna przyznała się do romansu w 1995 roku w wywiadzie dla stacji BBC. „Tak, uwielbiałam go. Tak, kochałam go. Ale bardzo mnie zawiódł”, wyznała dziennikarce. Upokorzona Diana przez lata czuła się niekochana przez męża. Dobrze wiedziała, że jego serce należy innej.

 

Od tamtego czasu media spekulowały, że Hewitt jest ojcem Harry'ego. Co więcej, większość osób doszukiwała się podobieństwa najmłodszego syna Diany do porucznika. Mężczyzna wielokrotnie przy okazji wywiadów, podkreślał, że nie jest ojcem księcia.

 

Księzna Diana i James Hewitt
Fot. East News

Księżna Diana i James Hewitt

Polecamy też: Z dzienników księżnej Diany: „Cięłam piersi i uda nożem do cytryn. Zawsze po kłótniach z Karolem”

 

W 2002 roku w wywiadzie dla Channel 7., dziennikarka nie przebierała w słowach i zapytała; „Dlaczego więc ta plotka jest powtarzana od lat?”. „Bo dobrze się sprzedaje. To jest gorsze dla niego niż dla mnie. Biedny chłopak”, powiedział wojskowy.

 

Hewitt nie był jedynym mężczyzną w życiu Diany. "Królowa ludzkich serc" spotykała się między innymi z kardiologiem Hasnatem Khanem i producentem filmowym, Dodim Al-Fayedem. 

 

Polecamy też: Wzruszający gest synów księżnej Diany. Postanowili upamiętnić ją w wyjątkowy sposób​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?