Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Kobiety mafii - najlepsze cytaty z filmu Patryka Vegi
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Już jest! Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi Kobiety mafii 2. To wersja bez cenzury...

Wiemy, kiedy premiera

Rafał Kowalski 12 grudnia 2018 20:26
Kobiety mafii - najlepsze cytaty z filmu Patryka Vegi
Fot. Materiały prasowe

Jedno o filmach Patryka Vegi można powiedzieć na pewno - obok żadnego z nich nie da się przejść obojętnie. Dlatego nie dziwi fakt, że po sukcesie pierwszej części Kobiet mafii właśnie przyszedł czas na następną. Patryk Vega właśnie zaprezentował jej zwiastun bez cenzury.

Kobiety mafii 2 - oficjalny trailer

Z zapowiedzi kolejnej części filmu dowiadujemy się, że jego akcja będzie toczyć się nie tylko w Polsce, ale i Kolumbii i krajach arabskich. Wśród gwiazd, które zdecydowały się ponownie wystąpić w produkcji są między innymi Katarzyna Warnke i Agnieszka Dygant. Na ekranie zobaczymy też Piotra Adamczyka. Jego rola już po zwiastunie wydaje się czymś zupełnie innym, niż aktor do tej pory wykonywał... Pierwsze komentarze, jak zwykle przy filmach Patryka Vegi, są skrajnie podzielone. Jedni są zachwyceni, inni ocenili zapowiedź jako "przykrą".

O czym są Kobiety mafii 2?

Kolejna część produkcji zapowiada się intrygująco. Co zobaczymy na ekranie? O zaplanowanej fabule możemy przeczytać w informacji prasowej. "Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika - Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką - Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się "mafijną celebrytką". W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) - bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan."

Czy znów będzie hit? Pierwszą część obejrzało w kinach ponad dwa miliony osób. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już za kilka miesięcy. Premiera 22 lutego. Wybierzecie się do kina na film Patryka Vegi? 

zdjęcie z filmu Kobiety mafii, Patryk Vega, Warnke, Dygant, gdzie jest ta Dania?
Fot. Kino Świat

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.