Klaudia Kulawik, main topic
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Pamiętacie małą dziewczynkę, która rzuciła na kolana jury „Mam talent”, śpiewając „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena? Zobaczcie, jak dziś wygląda Klaudia Kulawik!

Damian Duda 18 września 2017 12:00
Klaudia Kulawik, main topic
Fot. East News

Klaudia Kulawik, czyli złote dziecko programu „Mam Talent!’’, wróciła. Uczestniczka talent show udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak teraz wygląda jej życie. 20-latka wyprowadziła się z Polski. Gdzie teraz mieszka i czym się zajmuje? Znamy odpowiedź!

Przeczytaj też: Ruszyły castingi do kolejnej edycji Mam Talent! Agnieszka Chylińska po raz kolejny zaskoczyła figurą

Klaudia Kulawik w „Mam Talent!’’

Kiedy w 2008 r. wystartowała pierwsza edycja „Mam Talent!’’, nikt nie spodziewał się, że program talent show pomoże uczestnikom w zrobieniu kariery. Kamil Bednarek sprawił, że Polacy pokochali muzykę reggae. A Marcin Wyrostek, który swoją grą wzruszył niejedną osobę, odczarował akordeon. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Kuba Wojewódzki — ten skład show pamięta cała Polska. Przemierzając Polskę, wyławiali największe talenty.

Dokładnie 9 lat temu na castingu w Katowicach pojawiła się skromna dziewczynka. Klaudia Kulawik miała wówczas 11 lat. Zmierzyła się z jedną z najtrudniejszych polskich piosenek. „Dziwny jest ten świat’’ Czesława Niemena dla wielu osób jest hymnem pewnej epoki, a wykonywać go mogą tylko najwybitniejsi. 11-latka uniosła ciężar utworu, doprowadzając Agnieszkę Chylińską do płaczu. Wszystko było jasne. Dziewczynka skradła serce milionów Polaków. Mimo że nie wygrała programu — zajęła drugie miejsce — wszyscy o niej mówili. Do czasu. Rodzice Klaudii podjęli bardzo mądrą decyzję. Postanowili, że ich córka ma czas na zrobienie kariery i postawili na naukę. 

Klaudia Kulawik, „Mam Talent!’’
Fot. East News

Czym zajmuje się teraz Klaudia Kulawik? 

Dziś Klaudia ma 20 lat. W żaden sposób nie przypomina wystraszonej dziewczynki z programu „Mam Talent!’’. Decyzją, którą przed laty podjęli jej rodzice, okazała się strzałem w dziesiątkę. Klaudia jest obecnie studentką prestiżowej uczelni w Anglii, na której studiuje wokal. „W zeszłym roku ukończyłam II stopień szkoły muzycznej w Katowicach, w klasie fletu poprzecznego. Postawiłam wszystko na jedną kartę, zdecydowałam, że to wokal, śpiew, to jest coś, co chcę robić w życiu. Wyjechałam do Londynu, tam rozpoczęłam studia, tam mieszkam’’, wyznała w „Dzień Dobry TVN’’. Miejmy nadzieję, że Klaudii uda się zrobić karierę nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Bo kto, jeśli nie ona? 

 

Klaudia Kulawik, „Mam Talent!’’
Fot. East News

 

Klaudia Kulawik, „Mam Talent!’’
Fot. East News

 

Klaudia Kulawik, „Mam Talent!’’
Fot. East News

 

Zobacz też: Co się dzieje z Agnieszką Chylińską? Wokalistka znów zmieniła fryzurę… Dlaczego?!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.