O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Została okrzyknięta polską Larą Croft! Kim jest Klaudia Danch?

Zauważacie podobieństwo?

Olga Figaszewska 11 września 2018 20:55

Jest łudząco podobna do Lary Croft? Klaudia Danch została już okrzyknięta polską Angeliną Joli i z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność w sieci! Kim jest? Czym się zajmuje na co dzień?

Polska Lara Croft. Kim jest Klaudia Danch?

Ma 28 lat i zdobywa coraz większe zainteresowanie internautów. O Klaudii Danch zrobiło się głośno pod koniec sierpnia, kiedy zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia, na których wygląda jak sobowtórka Angeliny Jolie w filmie Lara Croft: Tomb Raider. Kim jest?

Wielbicielka footballu, tatuaży i motocykli... Tak opisuje się na swoim instagramowym koncie @ladycroft7777. Jej profil obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Klaudia Danch pochodzi ze Śląska. To żona piłkarza, byłego reprezentanta Polski Adama Dancha (obecnie zasilającego szeregi Arki Gdynia). Para wspólnie wychowuje synka, Dawida.

Na co dzień zajmuje się fotomodelingiem. Jednak drzemie w niej duch sportowca! Jej ojciec był piłkarzem, a sama Klaudia przez lata trenowała profesjonalnie piłkę nożną w jednym z katowickich klubów. 

Wkrótce dowiemy się o niej więcej! Okazuje się, że Klaudia Danch lada dzień pojawi się w Dzień Dobry TVN! Uważasz, że jest podobna do Angeliny Jolie?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.