O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Została okrzyknięta polską Larą Croft! Kim jest Klaudia Danch?

Zauważacie podobieństwo?

Olga Figaszewska 11 września 2018 20:55

Jest łudząco podobna do Lary Croft? Klaudia Danch została już okrzyknięta polską Angeliną Joli i z dnia na dzień zdobywa coraz większą popularność w sieci! Kim jest? Czym się zajmuje na co dzień?

Polska Lara Croft. Kim jest Klaudia Danch?

Ma 28 lat i zdobywa coraz większe zainteresowanie internautów. O Klaudii Danch zrobiło się głośno pod koniec sierpnia, kiedy zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia, na których wygląda jak sobowtórka Angeliny Jolie w filmie Lara Croft: Tomb Raider. Kim jest?

Wielbicielka footballu, tatuaży i motocykli... Tak opisuje się na swoim instagramowym koncie @ladycroft7777. Jej profil obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Klaudia Danch pochodzi ze Śląska. To żona piłkarza, byłego reprezentanta Polski Adama Dancha (obecnie zasilającego szeregi Arki Gdynia). Para wspólnie wychowuje synka, Dawida.

Na co dzień zajmuje się fotomodelingiem. Jednak drzemie w niej duch sportowca! Jej ojciec był piłkarzem, a sama Klaudia przez lata trenowała profesjonalnie piłkę nożną w jednym z katowickich klubów. 

Wkrótce dowiemy się o niej więcej! Okazuje się, że Klaudia Danch lada dzień pojawi się w Dzień Dobry TVN! Uważasz, że jest podobna do Angeliny Jolie?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.