Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Klara przerwała wywiad Roberta Lewandowskiego. Dziewczynka skradła całe show!

Jak zareagował sportowiec?

Olga Figaszewska 9 kwietnia 2021 10:39
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Robert Lewandowski niedawno udzielił telewizyjnego wywiadu. Piłkarz odpowiadał na pytania dziennikarzy. Nie spodziewał się, że rozmowę może przerwać mu córeczka. Klara nagle pojawiła się w materiale wideo. Jak zareagował sportowiec?

Klara Lewandowska zaskoczyła widzów. Pojawiła się w programie na żywo

Sportowiec nie pojawia się ostatnio na boisku ze względu na kontuzję kolana, której nabawił się w meczu Andorą. Robert Lewandowski ma nadzieję, że uda mu się szybko wrócić do gry, stara się robić wszystko, co w jego mocy, by tak się stało. „Zdecyduję się na to jednak tylko, jeżeli będzie się w pełni dobrze czuł. Aktualnie jestem z rodziną w domu. To nie jest miłe uczucie, zdecydowanie wolałbym być na boisku. Będę jednak trzymał kciuki za Bayern”, dodał Robert Lewandowski w rozmowie ze Sky.

Zobacz też: Anna Lewandowska śpi z córkami w jednym łóżku. Zapytała inne gwiazdy o opinie na ten temat...

Piłkarz połączył się niedawno z amerykańską telewizją CBS Sports, gdzie udzielał wywiadu na żywo. Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich była zniecierpliwiona. W tle można było usłyszeć głos małej Klary, która dopytywała, czy tata już skończył rozmowę i poświęci jej trochę uwagi. W pewnym momencie trzylatka pojawiła się w kadrze, a widzowie mogli zobaczyć, jak wygląda pociecha piłkarza. Ania i Robert Lewandowscy chronią wizerunku swoich pociech. Jeśli zamieszczają w sieci zdjęcia z dziewczynkami to tylko takie, na których maluchy pozują tyłem albo z profilu.

Jedna z prowadzących przywitała się serdecznie z Klarą. Dopiero wtedy Robert Lewandowski zorientował się, że trzylatka pojawiła się w programie. Był wyraźnie zakłopotany sytuacją i wymownie spojrzał w prawą stronę szukając ratunku u osoby, która także przebywała w pomieszczeniu, a potem profesjonalnie kontynuował wywiad. 

Nic dziwnego, że wideo stało się prawdziwym hitem sieci! Postanowiła je skomentować także Anna Lewandowska. Na Instagramie pokazała screen, który opatrzyła podpisem:

„Gdyby ktoś kiedyś zapytał Roberta jak łączy ojcostwo z byciem najlepszym piłkarzem na świecie”.  

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska,
Fot. InstaStories/Anna Lewandowska @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…