O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami rozczulającym zdjęciem małej Klary! 

Ten widok chwyta za serce!

Olga Figaszewska 3 marca 2019 11:05

Wkrótce córeczka Ani i Roberta Lewandowskich skończy dwa latka! Klara jest oczkiem w głowie rodziców. Jej pojawienie się na świecie sprawiło, że oboje przeszli metamorfozę. Miłość do dziecka zmieniła ich system wartości i pokazała, co tak naprawdę w życiu ma sens. Pomogła  im dojrzeć. Mimo licznych zobowiązań zawodowych, starają się spędzać z córeczką każdą wolną chwilę. W sieci szczęśliwi rodzice często  dzielą się z fanami uroczymi fotografami. Najnowsza podbiła ich serca!

Klara Lewandowska na uroczym zdjęciu z tatą

Anna Lewandowska zamieściła w sieci najnowszą fotografię ukochanej córeczki i męża. „True love ❤️ @_rl9 #catchthemoment❤️ Jestem wzruszona #familly ”, napisała trenerka. Trudno się z nią nie zgodzić. Widok dziewczynki z tatą naprawdę chwyta za serce.

„Córeczka Tatusia ❤❤❤ ”„Ile tu miłości😍❤️pieknie😍 ”, Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. 😘😘”, „Tak cudownie romantyczne jest to zdjęcie. Bardzo rozczulające 😍😍😍 ”, zaznaczają fani. 

W jednym z wywiadów Robert Lewandowski tak mówił o córeczce: „Mam nadzieję, że Klara będzie miała rodzeństwo. Nie wiem, kiedy, bo zaplanować tego się nie da i zdajemy sobie z tego sprawę. Czas pokaże. Od kiedy mam córeczkę, nie ma to większego znaczenia. Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie”.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.